Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
27.11.2020
Szanowni Państwo,
w związku z ogłoszonymi nowymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii zawieszona została, do 27 grudnia 2020 roku, działalność instytucji kultury. Mimo, że bardzo chcielibyśmy już zobaczyć się z naszymi Widzami zmiany w repertuarze grudniowym są konieczne. Ulegną przesunięciu przede wszystkim terminy planowanych premier, które nadal dla Państwa przygotowujemy.
 

data dodania:
26.11.2020
Opera plenerowa Człowiek z Manufaktury nagrodzona została Złotą Nagrodą w kategorii „Działania i Strategia Public Relations Obiektu Handlowego Roku”, Srebrną Nagrodą w kategorii „Wydarzenie Roku w Obiekcie Handlowym” oraz Nagrodą Specjalną Jury przyznaną podczas najważniejszego wydarzenia branży retail w Polsce – PRCH Retail Awards.

data dodania:
23.11.2020
Szanowni Państwo,

kasy Teatru Wielkiego w Łodzi pozostają nieczynne do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że w Teatrze trwają prace nad przygotowaniami do spektakli. W najbliższym czasie zawiadomimy Państwa o zmianach w repertuarze oraz sposobie publikacji wybranych wydarzeń.


data dodania:
20.11.2020
Z ciężką chorobą walczyła długo i dzielnie, nie poddawała się, a swoją aktywnością – wbrew przeciwnościom losu – udowadniała, że jeszcze jest, jeszcze chce i jeszcze może.
Powiedzieć o Joli, że była Artystką baletu naszego Teatru, to powiedzieć bardzo niewiele – Ona była jego duszą, ...

data dodania:
19.11.2020
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Wybitnego Dyrygenta, dyrektora artystycznego Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu Maestro Gabriela Chmury. Człowieka o niezwykłej osobowości, wielkiego duchem i czynem, wspaniałego Artysty i Człowieka. Maestro Gabriel Chmura nie ustawał w propagowaniu za granicą twórczości polskich kompozytorów, a dzieła którymi dyrygował nabierały szczególnego blasku i muzycznego mistrzostwa.
Rodzinie i Bliskim Maestro Gabriela Chmury oraz wszystkim pracownikom Teatru Wielkiego im. S. Moniuszki w Poznaniu składamy wyrazy współczucia.
data dodania:
18.11.2020
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Zapałowskiego, wieloletniego kierownika sceny naszego Teatru.

data dodania:
17.11.2020
Każdą instytucję kultury tworzą ludzie, ich talenty, pasje i historie. Jesteśmy dumni z tego, że Artyści Teatru Wielkiego w Łodzi mogą pochwalić się tak licznymi osiągnięciami.

data dodania:
13.11.2020
Szanowni Państwo,

wprowadzone obostrzenia nie pozwoliły na obejrzenie premiery Głos ludzki Francisa Poulenca razem z widzami. Z tego powodu wspólnie z TVP3 Łódź chcieliśmy dzień później zaprosić Państwa na retransmisję tego spektaklu. Problemy techniczne, które pojawiły się w trakcie realizacji, uniemożliwiły niestety prezentację tego wydarzenia na poziomie satysfakcjonującym zarówno Telewizję Polską, jaki i Teatr Wielki w Łodzi. 

Za zaistniałą sytuację chcieliśmy gorąco przeprosić przede wszystkim widzów, realizatorów oraz artystów opery.

Z poważaniem,
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi
data dodania:
13.11.2020
Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszonymi obostrzeniami dotyczącymi między innymi działalności instytucji kultury, uprzejmie informujemy, że Kasy Biletowe Teatru pozostaną zamknięte do 29 listopada 2020 r.

Wszelkich informacji udziela Biuro Obsługi Widza:
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 pod numerem: 42 633 31 86 lub 507 010 606.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
data dodania:
11.11.2020
Śpiewając hymn narodowy, mocniej niż kiedykolwiek czujemy wspólnotę naszego narodu. Wracamy pamięcią do burzliwej historii Ojczyzny i czujemy się dumni, że jesteśmy jej częścią.
Do góry

{banners_down}

design by fast4net