Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
8.05.2020
Teatr Wielki w Łodzi ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych  i  średnich, w którym każdy z  Was będzie mógł wygrać nagrodę nie tylko dla siebie. Wyśpiewana nagroda to bilety dla całej klasy na spektakl z repertuaru naszego Teatru oczywiście po zakończeniu okresu epidemii koronawirusa.

data dodania:
7.05.2020
Mając nadzieję, że #SeparatedLife pozwoliło Wam z radością świętować Międzynarodowy Dzień Tańca, dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy do ponownego oglądania! Słowa podziękowania do twórców i artystów skierował Dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi Dariusz Stachura

data dodania:
5.05.2020
5 maja przypadają 201. urodziny Stanisława Moniuszki – kompozytora, dyrygenta, organisty, pedagoga, dyrektora Teatru Wielkiego w Warszawie. To również doskonała okazja do podsumowania Roku Moniuszki. Zapraszamy do świętowania urodzin twórcy polskiej opery narodowej w wirtualnej przestrzeni z Artystami naszego Teatru
data dodania:
5.05.2020

Był wybitną Postacią polskiego teatru, Mistrzem sceny operowej, znakomitym Pedagogiem, niepowtarzalną Osobowością i Człowiekiem, dla którego sztuka i teatr były nie tylko miejscem realizacji zawodowych ambicji, ale przede wszystkim posłannictwem i życiową pasją.

 


data dodania:
3.05.2020
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja to dzień, w którym jako naród możemy być szczególnie dumni: 229 lat temu jako pierwsi w Europie i drudzy na świecie uchwaliliśmy Konstytucję – ustawę regulującą ustrój naszego kraju. 
data dodania:
30.04.2020
29 kwietnia czyli Międzynarodowy Dzień Tańca, nasz zespół baletu bardzo tęskni za sceną, ale przede wszystkim za Państwem czyli naszymi Widzami. Postanowili więc przygotować premierę baletową on-line. Wydaje się to niemożliwe?

data dodania:
29.04.2020
Teatr Wielki w Łodzi na Międzynarodowy Dzień Tańca - 29 kwietnia 2020 - bezprecedensowy projekt taneczny, wirtualny spektakl baletowy w choreografii Grzegorza Brożka w wykonaniu 36 artystów Teatru Wielkiego w Łodzi do specjalnie skomponowanej muzyki Cezarego Kurowskiego z wokalizą Olgi Maroszek (kontralt). - zapraszamy do wspólnego oglądania!

data dodania:
23.04.2020
Bezprecedensowy projekt taneczny, wirtualny spektakl baletowy w choreografii Grzegorza Brożka w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi do specjalnie skomponowanej muzyki Cezarego Kurowskiego z wokalizą Olgi Maroszek (kontralt). O artystach w zamknięciu, pozbawionych sceny i możliwości wyrażania siebie oraz nadziei na lepsze jutro. Zapraszamy do wspólnego oglądania - premiera w Międzynarodowy Dzień Tańca - 29 kwietnia 2020.
data dodania:
23.04.2020
Dziś 23 kwietnia 2020 roku żegnamy ś.p. Ireneusza Jakubowskiego. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w kaplicy na Cmentarzu Zarzew Katolicki o godz. 11:50. Łącząc się w smutku Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

data dodania:
17.04.2020
Cyfrowe Muzeum Teatru Wielkiego w Łodzi to nie tylko archiwum i miejsce, w którym spotkacie się z przebogatą historią naszego Teatru. Znajdą tam Państwo także liczne atrakcje edukacyjne, o których pisaliśmy tutaj. A kilka dni temu ruszyliśmy z nowym cyklem pt. "Czy wiecie, że...".

Do góry

{banners_down}

design by fast4net