Biuro Obsługi Widzów  42  633 31 86
kasy 42 633 77 77


Wersja kontrastowa serwisuKontrast domyślny - klasyczna wersja serwisu


FaceBook
YouTube
Google Plus
Instagram

Wyszukiwarka
Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

KONCERT KOLĘD
Koncert

Czas trwania:
ok. 1,5 h

Realizatorzy:
Dyrygent:
Michał Kocimski

Inspicjent:
Zbigniew Pawełczyk, Andrzej KowalikCZAS WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA!
 
Jesteśmy z Państwem przez cały rok, będziemy, więc i tym razem w czasie, kiedy nasze myśli coraz bardziej kierują się ku świątecznej atmosferze refleksji, osobistej zadumie i specyficznemu nastrojowi ciepłych, choć zimowych Świąt Bożego Narodzenia… A jeśli święta tuż, tuż to coraz częściej – nie rzadko podświadomie – w naszych myślach pojawiają się teksty i melodie lubianych przez nas kolęd.
 
Według wszelkich legend i różnych źródeł pierwszą kolędę dał nam święty Franciszek z Asyżu, jednak na przestrzeni wieków zaczęli je tworzyć najznakomitsi kompozytorzy, by w ten sposób radosną atmosferą dać wyraz Świętom tak dla nas ważnym i bliskim.
 
Mocno wierzymy, że tradycyjnie już także w tym roku, zechcą Państwo spędzić z nami choinkowy magiczny wieczór, w którym najbardziej znane i lubiane nie tylko polskie kolędy zabrzmią w nowych odświętnych opracowaniach, zaskakujących aranżacjach i w bardzo osobistych interpretacjach naszych artystów. Nie zabraknie też światowych hitów, które od lat współtworzą bożonarodzeniową atmosferę. A ponieważ wspaniałą tradycją jest wspólne śpiewanie kolęd, to nie ukrywamy, że zachęcamy do czynnego udziału w śpiewaniu, co jeszcze bardziej nas zbliży, przyniesie radość i satysfakcję a Świętom doda niepowtarzalnego uroku. 
 
Przecież śpiewać każdy może… i powinien! Zwłaszcza kolędy w świątecznej atmosferze i zwłaszcza naszymi artystami, dla których to przedświąteczne spotkanie z Państwem ma wyjątkowe znaczenie. Kolędujmy, więc wspólnie! Zapraszamy.
Bilety:

Strefa I
65/55zł

Strefa II
55/50zł

Strefa III
45/40zł

Strefa IV
30zł

Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska:
sopran

Patrycja Krzeszowska:
sopran

Olga Maroszek:
mezzosopran

Paweł Skałuba:
tenor

Robert Ulatowski:
basChór, Chór Dziecięcy, Orkiestra i Balet Teatru Wielkiego w ŁodziVerdiana - Łódzki Chór Teatralny

fot. Joanna Miklaszewska

Do góry

{banners_down}

design by fast4net