Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Kup bilet

ŻYCIE JEST PIOSENKĄ – JACEK CYGAN I GOŚCIE
Spektakle gościnne

Realizatorzy:


Po ogromnym sukcesie koncertów Życie jest piosenką, Artyści ponownie wyruszyli w trasę by świętować 40-lecie twórczości artystycznej Jacka Cygana. Towarzyszyć mu będą doskonali Goście: Daniel Olbrychski, Jacek Wójcicki, Kamila Klimczak, Zosia Nowakowska, Joanna Trzepiecińska. Koncert „Życie jest piosenką” to zabawna i sentymentalna podróż, przywołująca ponadczasowe utwory napisane przez Jacka Cygana. Artystom na scenie towarzyszyć będzie Kameleon Quintet p/k Radosława Labahua.
 
Recenzje Widzów:
„Rewelacyjny, cudowny, wzruszający i porywający koncert! Pełna sala, owacja na stojąco. Duch w narodzie nie umarł!!(Maria)

„Klimatyczny wieczór z muzyką, poezją i humorem pana Jacka Cygana. Artyści dali z siebie wszystko bawiąc publiczność przez ponad dwie godziny. Gorąco polecam. (Gość)

„Coś niesamowitego! Rewelacyjny koncert! A Pan Jacek... Zakochać sie i umrzec... Tak ciepłego i skromnego człowieka nie spotkałam :-)”. (Izabela)


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net