Kalendarium

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Biuro Obsługi Widzów  42  633 31 86
kasy 42 633 77 77


Dostępność
Kontakt
FaceBook
YouTube
Instagram
TikTok
Teatr Wielki w Łodzi - edukacja
{bw_alt}
Przejdź do BIP



Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Kalendarium

czerwiec 2024
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
22.06
sobota
17:00
VERDIANA CHOIR CONCERT
premiera
Koncert

Zespół Kameralni:
Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska: Dobra Wróżka
Dagny Konopacka-Maćkowiak: Arielka
Ewelina Dachowska: Jasmina
Olga Maroszek: Pocahontas
Michał Jan Barański: Czarodziej Merlin
Jan Szurgot: Kowboj Chudy
Jan Okraska: Książę
Marcin Werner (fortepian): Szalony Kapelusznik

Bilety
cena 25 zł
 

23.06
niedziela
18:00
IL TROVATORE - Concert Performance
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Patrick Fournillier

Hrabia: Mateusz Michałowski
Leonora: Joanna Woś
Azucena: Olga Maroszek
Manrico: David Baños
Ferrando: Robert Ulatowski
Ines: Patrycja Krzeszowska
Ruiz: Marcin Ciechowicz
Stary Cygan: Andrzej Staniewski
Posłaniec: Pepe Diaz
Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
80/70 zł

Strefa II
70/60 zł

Strefa III
60/50 zł

Strefa IV
40/35 zł

 

01.06
sobota
19:00
HANSEL AND GRETEL
premiera
Opera

Kompozytor:
Engelbert Humperdinck

Dyrygent:
Rafał Janiak

Jaś: Zuzanna Nalewajek
Małgosia: Patrycja Krzeszowska
Mama: Anna Wierzbicka
Tata: Arkadiusz Anyszka
Baba Jaga: Agnieszka Makówka
Duszek Dzienny: Hanna Okońska
Duszek Nocny: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska

Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Spektakl będzie transmitowany na żywo
w Dwójce - Programie 2 Polskiego Radia


Bilety:
Strefa I 170 zł
Strefa II 150 zł
Strefa III 100 zł
Strefa IV 60 zł
 

02.06
niedziela
19:00
HANSEL AND GRETEL
premiera
Opera

Kompozytor:
Engelbert Humperdinck

Dyrygent:
Rafał Janiak

Jaś: Zuzanna Nalewajek
Małgosia: Patrycja Krzeszowska
Mama: Anna Wierzbicka
Tata: Arkadiusz Anyszka
Baba Jaga: Agnieszka Makówka
Duszek Dzienny: Hanna Okońska
Duszek Nocny: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska

Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Spektakl będzie transmitowany na żywo
na portalu Drzwi do Kultury

Bilety:
Strefa I 150 zł
Strefa II 130 zł
Strefa III 90 zł
Strefa IV 50 zł

 

04.06
wtorek
11:00
HANSEL AND GRETEL
premiera
Opera

Kompozytor:
Engelbert Humperdinck

Dyrygent:
Rafał Janiak

Jaś: Olga Maroszek
Małgosia: Magdalena Lucjan
Mama: Agnieszka Makówka
Tata: Przemysław Rezner
Baba Jaga: Bernadetta Grabias
Duszek Dzienny i Nocny: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska

Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Bilety:
Strefa I 80/70 zł
Strefa II 70/60 zł
Strefa III 60/50 zł
Strefa IV 40/35 zł
 

05.06
środa
11:00
HANSEL AND GRETEL
premiera
Opera

Kompozytor:
Engelbert Humperdinck

Dyrygent:
Maria Fuller

Jaś: Zuzanna Nalewajek
Małgosia: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska
Mama: Anna Wierzbicka
Tata: Przemysław Rezner
Baba Jaga: Agnieszka Makówka
Duszek Dzienny i Nocny: Hanna Okońska

Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Bilety:
Strefa I 80/70 zł
Strefa II 70/60 zł
Strefa III 60/50 zł
Strefa IV 40/35 zł
 

05.06
środa
18:30
HANSEL AND GRETEL
premiera
Opera

Kompozytor:
Engelbert Humperdinck

Dyrygent:
Maria Fuller

Jaś: Olga Maroszek
Małgosia: Magdalena Lucjan
Mama: Agnieszka Makówka
Tata: Arkadiusz Anyszka
Baba Jaga: Bernadetta Grabias
Duszek Dzienny i Nocny: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska

Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Bilety:
Strefa I 80/70 zł
Strefa II 70/60 zł
Strefa III 60/50 zł
Strefa IV 40/35 zł
 

06.06
czwartek
11:00
HANSEL AND GRETEL
premiera
Opera

Kompozytor:
Engelbert Humperdinck

Dyrygent:
Maria Fuller

Jaś: Olga Maroszek
Małgosia: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska
Mama: Agnieszka Makówka
Tata: Przemysław Rezner
Baba Jaga: Bernadetta Grabias
Duszek i Nocny: Hanna Okońska

Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Bilety:
Strefa I 80/70 zł
Strefa II 70/60 zł
Strefa III 60/50 zł
Strefa IV 40/35 zł
 

08.06
sobota
12:30
OPERA ON PILLOWS: Artistic Educational Workshops
premiera
Edukacja

Jaś: Olga Maroszek
Małgosia: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska
Mama: Agnieszka Makówka
Tata: Przemysław Rezner
Baba Jaga: Bernadetta Grabias
Duszek i Nocny: Hanna Okońska

Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
25 zł

 

08.06
sobota
16:00
CHAMBER SATURDAYS: ACADEMY OF MUSIC CONCERT - Cantata about Coffee
premiera
Koncert

Simona El-Sayed: sopran
Krzysztof Lachman: tenor
Jan Szurgot: bas
 
Collegium Musicum Łódź:
Justyna Wójcikowska: flet podłużny
Radosław Orawski: flet traverso, flet podłużny
Franciszek Wachowicz, Kamila Kelm, Lena Łoginowicz, Anna Rybińska: skrzypce
Sofie Bałazy, Karolina Kelm: wiolonczela
Kamil Szymczakowski : klawesyn

Bilety:

Strefa I
30 zł

 

08.06
sobota
18:30
BOLERO / CARMINA BURANA
premiera
Balet

Choreografia:
Jacek Przybyłowicz, Tamás Juronics

Kompozytor:
Maurice Ravel, Carl Orff

Dyrygent:
Piotr Sułkowski

BOLERO
Panie: Laura Ryngajło, Valentyna Batrak, Kinga Łapińska, Karolina Urbaniak, Monika Maciejewska - Potockas, Emma Barrowclough, Larisa Zalevskaia, Sakurako Onodera, Stanislava Pincekova, Riho Okuno, Maria Góralczyk
Panowie: Dominik Senator, Joshua Legge, Chase Vining, Giuseppe Stancanelli, Koki Tachibana, Gintautas Potockas, Paweł Kurpiel, Brandon Demmers, Anton Arzhanikau, Dawid Kucharski  
Soliści, Koryfeje, Zespół Baletowy i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi    

CARMINA BURANA  
Sopran: Bijun Sun
Baryton: Arkadiusz Anyszka
Tenor: Dawid Kwieciński
Chora dziewczyna: Karolina Urbaniak
Solo męskie: Joshua Legge
Szaman: Nazar Botsiy
Piastunka: Laura Ryngajłło
Śmierć: Dawid Kucharski
Soliści, Koryfeje, Zespół Baletowy, Chór, Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi 

Bilety:
Strefa I80/70 zł
Strefa II70/60 zł
Strefa III60/50 zł
Strefa IV40/35 zł
 

09.06
niedziela
17:00
BOLERO / CARMINA BURANA
premiera
Balet

Choreografia:
Jacek Przybyłowicz, Tamás Juronics

Kompozytor:
Maurice Ravel, Carl Orff

Dyrygent:
Piotr Sułkowski

BOLERO
Panie: Ekaterina Kitaeva-Muśko, Valentyna Batrak, Kinga Łapińska, Karolina Urbaniak, Monika Maciejewska - Potockas, Anna Major, Emma Barrowclough, Larisa Zalevskaia, Sakurako Onodera, Stanislava Pincekova, Riho Okuno, Maria Góralczyk
Panowie: Dominik Senator, Joshua Legge, Chase Vining, Giuseppe Stancanelli, Koki Tachibana, Gintautas Potockas, Paweł Kurpiel, Brandon Demmers, Anton Arzhanikau, Dawid Kucharski, Nazar Botsiy
Soliści, Koryfeje, Zespół Baletowy i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi     

CARMINA BURANA  
Sopran: Bijun Sun
Baryton: Arkadiusz Anyszka
Tenor: Dawid Kwieciński
Chora dziewczyna: Maria Góralczyk
Solo męskie: Chase Vining
Szaman: Nazar Botsiy
Piastunka: Julia Sadowska
Śmierć: Dawid Kucharski
Soliści, Koryfeje, Zespół Baletowy, Chór, Chór Dziecięco-Młodzieżowy, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi 

Bilety:
Strefa I80/70 zł
Strefa II70/60 zł
Strefa III60/50 zł
Strefa IV40/35 zł
 

15.06
sobota
16:00
CHAMBER SATURDAYS: "I feel green" - Hits of Agnieszka Osiecka
premiera
Koncert

Zespół Wokalny Kameralni w składzie
Aleksandra Borkiewicz - Cłapińska - sopran
Dagny Konopacka - Maćkowiak - sopran
Ewelina Dachowska - alt
Olga Maroszek - alt
Michał Jan Barański - tenor
Jan Okraska - bas
Jan Szurgot - bas
Marcin Werner - fortepian
 
Bilety:

Strefa I
30 zł

 

15.06
sobota
18:30
FAUST
premiera
Opera

Kompozytor:
Charles Gounod

Dyrygent:
Rafał Janiak

Faust: Nazarii Kachala
Mefistofeles: Tomasz Rudnicki
Małgorzata: Patrycja Krzeszowska
Walenty: Łukasz Motkowicz
Wagner: Witold Tomczyk
Siebel: Agnieszka Makówka
Marta Schwerlein: Olga Maroszek
Stary Faust: Marcin Ciechowicz
 
Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I 80/70 zł
Strefa II 70/60 zł
Strefa III 60/50 zł
Strefa IV 40/35 zł
 

16.06
niedziela
12:00
SUNDAY MORNINGS: HAKUNA MATATA
premiera
Edukacja

Zespół Kameralni:
Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska: Dobra Wróżka
Dagny Konopacka-Maćkowiak: Arielka
Ewelina Dachowska: Jasmina
Olga Maroszek: Pocahontas
Michał Jan Barański: Czarodziej Merlin
Jan Szurgot: Kowboj Chudy
Jan Okraska: Książę
Marcin Werner (fortepian): Szalony Kapelusznik
Bilety:

Strefa I
40/30 zł

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

{banners_down}

design by fast4net
Zamknij