Chór Dziecięcy
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
CHÓR DZIECIĘCY powstał w marcu 2012 roku i od początku istnienia spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony rodziców – którzy zauważyli i docenili tę formę spędzania czasu swoich podopiecznych – a przede wszystkim samych dzieci, które w naturalny sposób i z dużym zaangażowaniem realizują swoje artystyczne zdolności. Jakże ogromnym wydarzeniem i przeżyciem dla nich jest stanąć na scenie operowej tuż przy znakomitych profesjonalnych artystach i poczuć brawa płynące od ponad tysięcznej widowni! Zespół występuje zarówno w spektaklach z bieżącego repertuaru Teatru (m.in. STRASZNY DWÓR, BARON CYGAŃSKI, CARMEN, TOSCA), jak i bierze udział w koncertach tematycznych i okolicznościowych czy w specjalnie z myślą o nich stworzonym spektaklu GDZIE MIESZKA KRÓLEWNA ŚNIEŻKA?

W chórze występują dzieci w wieku 7-15 lat, w ramach spotkań dydaktycznych uczestniczą w zajęciach wokalnych i ruchowych, które odbywają się dwa razy w tygodniu:
we czwartki w godz. 16.00 – 17.45
w soboty w godz. 14.15 – 16.00
+ dodatkowe próby do spektakli ustalane na bieżąco.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Chóru!
kierownictwo chóru: Maciej Salski
zajęcia ruchowo-taneczne: Julia Sadowska
akompaniator: Taras Hlushko

Informacje, zapisy oraz koordynacja:
Michał J. Stankiewicz
tel. 42 631 90 77
e-mail: edukacja@teatr-wielki.lodz.pl

- przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie indywidualne, które należy przesyłać drogą mailową na adres:
chordzieciecy@teatr-wielki.lodz.pl
w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz dane opiekuna prawnego z bezpośrednim telefonem kontaktowym;
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net