Za kulisami
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wizyta za teatralnymi kulisami może być niezapomnianą przygodą dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Wycieczki po teatrze są niepowtarzalną okazją, by stanąć na jednej z największych scen operowych w kraju i Europie, poczuć dreszcz emocji, którego na co dzień doświadczają artyści – artyści największej sławy jak np.: Renato Bruson, Placido Domingo, Boris Ejfman, Alicia Alonso, Kiri Te Kanawa. W świecie teatralnych kulis jest jeszcze wiele ścieżek, które warto odkryć. Obecny budynek techniczny ma powierzchnię 5 294 m2, znajdują się w nim: magazyn kostiumów, który jest największą naszą garderobą mieszczącą ponad 55 tys. kostiumów, pracownia – malarska, zajmująca powierzchnię jak 2,5 boiska do siatkówki, krawiecka, szewska, na trasie nie zabraknie też perukarni oraz reprezentacyjnego foyer z jego weneckimi lustrami.

Liczba uczestników: 10-25 osób.
Cena od uczestnika: 10 zł lub 5 zł w przypadku udziału w akcji Bliżej Teatru Wielkiego w Łodzi (opiekunowie grupy bezpłatnie).
Wycieczki odbywają się wyłącznie od poniedziałku do piątku, czas trwania ok. 1,5 h.

Szanowni Państwo,
zapraszamy na zajęcia edukacyjne w nowym sezonie 2021/2022 oraz na
nasz kanał na YouTube i FB TeatrWielkiLodz-edukacja.


Formularz zgłoszeni i wolne terminy można znaleźć tu:
http://www.cyfrowemuzeum.operalodz.com/za-kulisami/?lang=pl

Zgłoszenia: 
Ewa Kowalska-Brodek

tel. 42 647 21 42 w godz. 8-14
e-mail: edukacja@teatr-wielki.lodz.pl
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net