Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

100 PIEŚNI NA 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI
Koncert

Realizatorzy:


100 PIEŚNI NA 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI
Cykl koncertów w Sali Kameralnej
 

Pośród wielu planowanych i jakże różnych – często wzniosłych i spektakularnych – form upamiętnienia 100-lecia odzyskania niepodległości, wierzymy, że i nasza propozycja – kameralna i nastrojowa – spotka się z Państwa zainteresowaniem i chęcią w niej uczestnictwa. 100 pieśni na 100-lecie niepodległości to cykl koncertów w Sali Kameralnej, w których czołowi soliści naszego Teatru bez zbędnego patosu i „od siebie” spróbują przekazać to, co najpiękniejsze pieśni polskich poetów i kompozytorów mówią o tym co polskie i ojczyźniane, ale też o sprawach pozornie błahych; o troskach i radościach, wielkich i małych uczuciach, o ideach wzniosłych i tych całkiem przyziemnych, słowem – o nas samych. Będzie więc bardzo po polsku: rubasznie i z humorem, z refleksją i filozoficzną zadumą.


W czwartej odsłonie cyklu- 5 listopada 2018r. - o godz. 18:30 zapraszamy do Sali Kameralnej. Odbędzi się tzw. "wspólne śpiewanie", a wokalnymi przewodnikami będą soliści Patrycja Krzeszowska (sopran) i Krzysztof Marciniak (tenor) – artyści dobrze Państwu znani, którzy wspólnie z Marcinem Wernerem  (fortepian) i Agnieszką Białek (prowadzenie) udowodnią, że tzw. pieśni patriotyczne wcale nie muszą być jedynie repertuarem okazjonalnym.

Ze względu na duże zainteresowanie (brak biletów na 5 listopada), koncert zostanie powtórzony 12 listopada 2018r. Zapraszamy! 
 

Bilety:

Strefa I
25 zł - normalne 20 zł - ulgoweDo góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net