Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
styczeń 2018
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
20.01
sobota
19:00
Kup bilet
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss

Dyrygent:
Marta Kosielska

Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Krzysztof Dyttus
Sandor Barinay: Krzysztof Marciniak
Kalman Żupan: Przemysław Rezner
Arsena: Patrycja Krzeszowska
Mirabella: Olga Maroszek
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Monika Cichocka
Chór, Chór Dziecięcy, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją: Marty Kosielskiej
Inspicjenci: Andrzej Kowalik i Zbigniew Pawełczyk
 

21.01
niedziela
17:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Krzysztof Dyttus
Sandor Barinay: Krzysztof Marciniak
Kalman Żupan: Przemysław Rezner
Arsena: Patrycja Krzeszowska
Mirabella: Olga Maroszek
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Monika Cichocka
Chór, Chór Dziecięcy, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją: Marty Kosielskiej
Inspicjenci: Andrzej Kowalik i Zbigniew Pawełczyk
 

22.01
poniedziałek
19:00
Kup bilet
premiera
Koncert

Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Krzysztof Dyttus
Sandor Barinay: Krzysztof Marciniak
Kalman Żupan: Przemysław Rezner
Arsena: Patrycja Krzeszowska
Mirabella: Olga Maroszek
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Monika Cichocka
Chór, Chór Dziecięcy, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją: Marty Kosielskiej
Inspicjenci: Andrzej Kowalik i Zbigniew Pawełczyk
 

23.01
wtorek
11:00
Kup bilet
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Dyrygent:
Michał Kocimski

Bajarz: Andrzej Staniewski
Śnieżka: Monika Maciejewska 
Książę: Gintautas Potockas 
Macocha: Valentyna Batrak
Wiedźma: Piotr Ratajewski
Leśniczy: Wiktor Krakowiak-Chu
Motyl: Laura Korolczuk
Mistrz Ceremonii: Koki Tachibana
Mędrek: Grzegorz Brożek
Gburek: Krzysztof Pabjańczyk
Śmieszek: Bartosz Białowąs
Apsik: Tomu Kawai
Nieśmiałek: Ewa Kowalska-Brodek
Śpioszek: Bogumiła Szaleńczyk 
Gapcio: Nazar Botsiy
Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Michała Kocimskiego
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Andrzej Kowalik
 

24.01
środa
11:00
Kup bilet
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Dyrygent:
Michał Kocimski

Bajarz: Andrzej Staniewski
Śnieżka: Alicja Bajorek
Książę: Maciej Pletnia
Macocha: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Wiedźma: Kyrylo Shcherban
Leśniczy: Wiktor Krakowiak-Chu
Motyl: Laura Korolczuk
Mistrz Ceremonii: Koki Tachibana
Mędrek: Grzegorz Brożek
Gburek: Krzysztof Pabjańczyk
Śmieszek: Bartosz Białowąs
Apsik: Tomu Kawai
Nieśmiałek: Ewa Kowalska-Brodek
Śpioszek: Bogumiła Szaleńczyk 
Gapcio: Nazar Botsiy
Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Michała Kocimskiego
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Andrzej Kowalik
 

24.01
środa
18:00
Kup bilet
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Dyrygent:
Michał Kocimski

Bajarz: Andrzej Staniewski
Śnieżka: Aneta Kosmowska
Książę: Dominik Senator
Macocha: Valentyna Batrak
Wiedźma: Piotr Ratajewski
Leśniczy: Wiktor Krakowiak-Chu
Motyl: Laura Korolczuk
Mistrz Ceremonii: Koki Tachibana
Mędrek: Grzegorz Brożek
Gburek: Krzysztof Pabjańczyk
Śmieszek: Bartosz Białowąs
Apsik: Tomu Kawai
Nieśmiałek: Ewa Kowalska-Brodek
Śpioszek: Bogumiła Szaleńczyk 
Gapcio: Nazar Botsiy
Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Michała Kocimskiego
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Andrzej Kowalik
 

26.01
piątek
19:00
Kup bilet
DIE FLEDERMAUS
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss II

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski

Gabriel von Eisenstein: Łukasz Motkowicz
Rozalinda: Anna Wiśniewska-Schoppa
Adela: Hanna Okońska
Dr Falke: Arkadiusz Anyszka
Alfred: Krzysztof Marciniak
Frank: Robert Ulatowski
Książę Orlovsky: Agnieszka Makówka
Dr Blind: Marcin Ciechowicz
Ida: Aldona Orzeł-Sztabińska
Frosch: Grzegorz Szostak
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
 

27.01
sobota
19:00
Kup bilet
DIE FLEDERMAUS
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss II

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski

Gabriel von Eisenstein: Łukasz Motkowicz
Rozalinda: Dorota Wójcik
Adela: Hanna Okońska
Dr Falke: Arkadiusz Anyszka
Alfred: Dawid Kwieciński
Frank: Robert Ulatowski
Książę Orlovsky: Agnieszka Makówka
Dr Blind: Zenon Kowalski
Ida: Aldona Orzeł-Sztabińska
Frosch: Gzegorz Szostak
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
 

28.01
niedziela
18:00
Kup bilet
DIE FLEDERMAUS
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss II

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski

Gabriel von Eisenstein: Andrzej Kostrzewski
Rozalinda: Anna Wiśniewska-Schoppa
Adela: Aleksandra Borkiewicz
Dr Falke: Przemysław Rezner
Alfred: Dawid Kwieciński
Frank: Robert Ulatowski
Książę Orlovsky: Bernadetta Grabias
Dr Blind: Marcin Ciechowicz
Ida: Aldona Orzeł-Sztabińska
Frosch: Andrzej Gałła
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

pod dyrekcją: Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
 

30.01
wtorek
19:00
Kup bilet
DIE FLEDERMAUS
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss II

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski

Gabriel von Eisenstein: Tomasz Rak
Rozalinda: Joanna Woś
Adela: Joanna Moskowicz
Dr Falke: Przemysław Rezner
Alfred: Krzysztof Marciniak
Frank: Grzegorz Szostak
Książę Orlovsky: Bernadetta Grabias
Dr Blind: Zenon Kowalski
Ida: Aldona Orzeł-Sztabińska
Frosch: Andrzej Gałła
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

pod dyrekcją: Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
 

31.01
środa
19:00
Kup bilet
THE NATIONAL BALLET OF GEORGIA "SUKHISHVILI"
premiera
Spektakle gościnne

Gabriel von Eisenstein: Tomasz Rak
Rozalinda: Joanna Woś
Adela: Joanna Moskowicz
Dr Falke: Przemysław Rezner
Alfred: Krzysztof Marciniak
Frank: Grzegorz Szostak
Książę Orlovsky: Bernadetta Grabias
Dr Blind: Zenon Kowalski
Ida: Aldona Orzeł-Sztabińska
Frosch: Andrzej Gałła
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

pod dyrekcją: Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net