Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

WIECZÓR Z... DELFINA AMBROZIAK I TADEUSZ KOPACKI
Koncert

Realizatorzy:


17 grudnia 2018 r. - durgie spotkanie - wieczór z  Delfiną Ambroziak i Tadeuszem Kopackim


DELFINA I TADEUSZ – LEGENDY I IKONY

Duet sopranu z tenorem… Operowa klasyka, a jednak w przypadku Państwa Kopackich to także klasyka… życiowa. Delfina Ambroziak i Tadeusz Kopacki, to od lat szczęśliwe małżeństwo, któremu choć nie zawsze na operowej scenie było „po drodze”, to w życiu „szło” bez większych burz i zawirowań. Są nie tylko wybitnymi  postaciami polskiej sceny operowej, są i pozostaną na zawsze wielką legendą Teatru Wielkiego w Łodzi i Opery Łódzkiej, w której oboje przecież debiutowali. Dziesiątki wspaniałych ról, setki koncertów i recitali w kraju i za granicą, mistrzostwo wokalne najwyższej próby, a przy tym skromni, bezpośredni w kontaktach, z inteligentnym poczuciem humoru i z dystansem do siebie. Publiczność zawsze Ich podziwiała i uwielbiała, o czym świadczą także ukłony, wyrazy szacunku i serdeczne pozdrowienia premierowej publiczności – zawsze kiedy w teatralnym foyer pojawiają się Oni, już jako widzowie – ikony łódzkiej sceny operowej.

To dla nas ogromna radość i wierzymy, że dla Państwa także – bowiem Delfina Ambroziak i Tadeusz Kopacki zechcieli raz jeszcze spotkać się z łódzką publicznością – 17 grudnia br. o godz. 18.30 na Scenie Kameralnej. Tym razem zupełnie prywatnie i bez teatralnej kurtyny – tak, by móc porozmawiać, podzielić się refleksjami, pożartować, zdradzić mniej lub bardziej pikantne teatralne anegdoty (a znają ich bez liku!). Nie mamy wątpliwości, że czeka nas wyjątkowe spotkanie!

 

Bilety:

Strefa I
25 zł - normalne

Strefa II
20 zł - ulgoweDo góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net