Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Artyści Teatru Wielkiego dla Jana Pawła II - transmisja na żywo
data dodania:
12.06.2020
Koncert pt. "Województwo Łódzkie w hołdzie dla św. Jana Pawła II"

W najbliższą sobotę, 13 czerwca 2020 o godz. 19:00 w malowniczych ogrodach Pałacu Herbsta odbędzie się wyjątkowy koncert, będący uświetnieniem 33. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Łodzi, którego organizatorem jest Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.
Wydarzenie to uświetnią uwielbiani przez Państwa soliści Teatru Wielkiego w Łodzi: Dorota Wójcik, Bernadetta Grabias, Dominik Sutowicz, Zenon Kowalski i Rafał Pikała z towarzyszeniem kameralnego zespołu chóru i orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi pod batutą Maestro Michała Kocimskiego. W ich wykonaniu usłyszą Państwo między innymi najpiękniejsze arie operowe oraz ulubione pieśni Jana Pawła II.

Zapraszamy do oglądania bezpośredniej transmisji koncertu na antenie TVP 3 Łódź oraz na stronie internetowej telewizji / sobota, 13 czerwca 2020 / godz. 19:00

Koncert w ogrodach Pałacu Herbsta z udziałem artystów Teatru Wielkiego w Łodzi będzie pierwszym wydarzeniem uświetniającym obchody 33. rocznicy wizyty Papieża Polaka w Łodzi. Dzień później – w niedzielę 14 czerwca o godz. 17 - na koncert zapraszamy do Łowicza. Tego dnia przypada 21 rocznica wizyty Ojca Świętego na ziemi łowickiej. W Sali Barokowej miejscowego muzeum wystąpią artyści Filharmonii Łódzkiej.

Więcej na informacji znajdą Państwo na stronie lodzkie.pl
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net