Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
CARMEN - fotorelacja ze spektaklu 23 maja
data dodania:
25.05.2021
W niedzielę 23 maja 2021 roku  z wielką radością mogliśmy gościć Państwa – naszą Publiczność – na pierwszym po długiej przerwie spektaklu granym tak jak to być powinno dla Widzów a nie tylko do kamery. Na scenie, ale również wśród publiczności można było poczuć wielkie podekscytowanie, siłę i szczęście. Tak energetycznej „Carmen” Bizeta dawno nie było. Widzowie nie kryli radości w związku z możliwością przeżycia spektaklu na żywo!  Owacje na stojąco były największym wyrazem uznania dla Artystów, ale również dowodem na to, że tak samo jak my tęsknili Państwo za wspólnym przeżywaniem operowych emocji.
 
Tego wieczoru na widowni zasiedli Pan Minister Spraw Zagranicznych Pan Zbigniew Rau oraz Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Pan Piotr Adamczyk. To zaszczyt móc Państwa gościć w murach naszego Teatru.
Po takim spektaklu mamy jeszcze więcej energii do działania. Dziękujemy! Gratulujemy wszystkim osobom pracującym przy spektaklu "Carmen"!
 
W rolach głównych wystąpili dla Państwa: Agnieszka Makówka (Carmen), Dominik Sutowicz (Don Jose), Łukasz Motkowicz (Escamillo), Patrycja Krzeszowska (Micaela), Robert Ulatowski (Zuniga) Hanna Okońska (Fransquita), Olga Maroszek (Mercedes), Przemysław Rezner (Dancairo), Dawid Kwieciński (debiut w roli Remendado), Zenon Kowalski (Morales), Zbigniew Kuźnik (Lilas Pastia). Spektakl poprowadził Maestro Michał Kocimski.
 
A już w najbliższy weekend zapraszamy na kolejne bardzo wyczekiwane wydarzenia: spektakle „Madama Butterfly” z Joanną Woś i Dorotą Wójcik w rolach głównych!
 
Fot. Joanna Miklaszewska
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net