Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Czy wiecie, że...? / ciekawostki z życia kompozytorów
data dodania:
17.04.2020
Cyfrowe Muzeum Teatru Wielkiego w Łodzi to nie tylko archiwum i miejsce, w którym spotkacie się z przebogatą historią naszego Teatru. Znajdą tam Państwo także liczne atrakcje edukacyjne, o których pisaliśmy tutaj. A kilka dni temu ruszyliśmy z nowym cyklem pt. "Czy wiecie, że...".
Chcemy dzielić się z Państwem różnymi ciekawostkami z życia kompozytorów, opery, baletu, ogólnie muzyki, instrumentów i teatru jako takiego. Będą to informacje nie zawsze związane z naszym Teatrem, ale zawsze będą związane z muzyką. Ciekawostki, plotki, anegdoty, skandale i wszystko to co dziś może Państwa zainteresować, a nie zawsze uczymy się o tym w szkole.

Do dziś podzieliliśmy się z Państwem ciekawostkami na temat życia i twórczości kompozytorów takich jak Antonio Vivaldi, Wolfgang Amadeusz Mozart, Wojciech Bogusławski oraz Nicolo Paganini. Kolejne artykuły już wkrótce. Zapraszamy!

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net