Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:
Kup bilet

GALA JUBILEUSZOWA TRUBADURZY - Stuknęło nam 50 lat
Spektakle gościnne

Realizatorzy:
Organizator:
Agencja Koncertowa Studio SpektrumJedna z najbardziej zasłużonych i lubianych grup muzyczno-wokalnych w Polsce, Trubadurzy, zaśpiewa 26 września o godzinie 19.00 na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi! Zespół zdobył wiele nagród i odznaczeń państwowych, w tym złotych i platynowych płyt. Trubadurzy reprezentowali kulturę polską na wszystkich kontynentach świata. Do dnia dzisiejszego gra koncerty w całej Polsce.
 
W Łodzi, w mieście, w którym Trubadurzy rozpoczęli swoją przygodę z muzyką, będą obchodzić jubileusz działalności twórczej. Z tej okazji pojawią się w pełnym składzie! Zagrają i zaśpiewają razem: Krzysztof Krawczyk (wokal, gitara), Sławomir Kowalewski (lider grupy, wokalista i gitarzysta), Marian Lichtman (perkusja i śpiew), Piotr Kuźnik (wokal, gitara), Ryszard Poznakowski (wokal i gitara) oraz Jacek Malanowski (śpiew, keyboard).
 
Wraz z nimi wystąpią zaprzyjaźnione zespoły: Blue Cafe, Pectus i 10NE. Oprócz własnego repertuaru, goście wykonają po jednym utworze jubilatów w autorskiej aranżacji. Koncert będzie emitowany przez TVP2. To będzie niezapomniany wieczór!


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net