Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

GALA SYLWESTROWA W SZAMPAŃSKIM NASTROJU
Koncert

Realizatorzy:
reżyseria:
GIORGIO MADIA

dyrygenci:
MARTA KOSIELSKA, MICHAŁ KOCIMSKIKtóż z nas nie marzy o przeżyciu tego nadzwyczajnego wieczoru w sposób niezwykły, wyjątkowy i zaskakująco oryginalny… Taki właśnie będzie u nas tegoroczny Sylwester! Wspólnie z artystami roztoczymy przed Państwem barwny i pełen niespodzianek świat muzyki, śpiewu i tańca, w którym nie tylko wszystko może się zdarzyć, ale w którym każdy z nas może poczuć się bohaterem scenicznej akcji. Tylko w teatrze jest to możliwe! Karnawałowa atmosfera uprawnia do odejścia od stereotypu i sztampy, pozwala na „nadzwyczajne” – nierzadko z przymrużeniem oka - potraktowanie najsłynniejszych przebojów opery, operetki i musicalu, po to, by wspólna zabawa była pełna fajerwerków muzycznych i wokalnych, także tych - rozświetlających karnawałowe niebo! Inwencja twórcza naszych artystów jest niezwykle bogata i często nieobliczalna, co może wróżyć niejedną zaskakującą niespodziankę!

A, że wieczór przygotowuje ulubieniec łodzian (i nie tylko!) Giorgio Madia – autor takich przebojów scenicznych w naszym Teatrze, jak np.: „Opowieści Hoffmanna”, „Zemsta nietoperza”, „Kopciuszek”, „Śpiąca królewna”, „Dziadek do orzechów” – to można być pewnym, że atrakcje będą wyjątkowe.

Artyści oczywiście też bawić się lubią i potrafią, a najlepiej - wspólnie z Państwem przy znanych i lubianych przebojach ze wszystkich gatunków muzyki. Zapraszamy, dobra zabawa i pozytywne wrażenia zapewnione.
Przeżyjmy to razem!


Bernadetta Grabias

Patrycja Krzeszowska

Hanna Okońska

Anna Wierzbicka

Arkadiusz Anyszka

Andrzej Kostrzewski

Dawid Kwieciński

Łukasz Motkowicz

Rafał Pikała

Przemysław Rezner

Robert Ulatowski

Monika Maciejewska-Potockas

Gintautas Potockas

Karolina Urbaniak

Giuseppe Stancanelli

Alicja Bajorek

Riho Okuno

Nazar Botsiy

Paweł Kurpiel

Joshua Legge

Jakub Olejnikoraz Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

fot: Joanna Miklaszewska

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net