Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Inauguracja sezonu artystycznego – KONCERT GALOWY!
data dodania:
17.09.2020
Zapraszamy Państwa na uroczysty KONCERT GALOWY inaugurujący sezon artystyczny 2020/2021, który odbędzie się 26 września 2020 roku w naszym Teatrze.
W marcu świat kultury się zatrzymał. Zmuszeni byliśmy odwołać planowane premiery i spektakle. Instytucje artystyczne zostały zamknięte na kilka miesięcy. I chociaż nadal obowiązują ścisłe restrykcje, które znacznie utrudniają nam funkcjonowanie, staraliśmy się zachęcić Państwa do powrotu na prawdziwą widownię, organizując wakacyjne Sierpniowe koncerty z Gwiazdami czy prezentując przedstawienia przełożone z poprzedniego sezonu artystycznego. 26 września odbyć się miał Koncert 10. polskich tenorów. Niestety zmuszeni jesteśmy przełożyć go na późniejszy termin. Nie oznacza to jednak, że w tym dniu się nie spotkamy.

Zapraszamy Państwa do naszego Teatru 26 września 2020 roku na godz. 19.00 na wydarzenie Koncert Galowy. Inauguracja sezonu 2020/2021.

Program koncertu zapowiada się bardzo interesująco. Usłyszymy między innymi arie z: Cyrulika sewilskiego, Cosi fan tutte, Don Pasquale, Madamy Butterfly, Turandot oraz Nabucca w wykonaniu solistek i solistów naszego Teatru:

Moniki Cichockiej, Hanny Okońskiej, Aleksandry Wiwały, Joanny Woś, Doroty Wójcik, Agnieszki Makówki, Olgi Maroszek, Dawida Kwiecińskiego, Pawła Skałuby, Dominika Sutowicza, Arkadiusza Anyszki, Andrzeja Kostrzewskiego, Zenona Kowalskiego, Łukasza Motkowicza, Przemysława Reznera, Rafała Pikały, Grzegorza Szostaka i Roberta Ulatowskiego.

Oprócz dzieł operowych w programie nie może zabraknąć części baletowej. Nasz zespół zaprezentuje Państwu fragment z baletu Cisza, a na zakończenie – oczywiście finał z baletu Grek Zorba. Nad całością koncertu czuwać będą Marta Kosielska i Michał Kocimski.

Ten wyjątkowy repertuar będzie można zobaczyć i usłyszeć tylko raz – właśnie podczas koncertu inauguracyjnego. Gwarantujemy roztańczone i rozśpiewane spotkanie z operą i baletem.
Zapraszamy!


Bilety są dostępne TUTAJ

____________________________________________________

Dla zachowania wszelkiego rygoru sanitarnego i dla naszego wspólnego dobra pamiętajcie Państwo o zabraniu maseczek, przed wejściem będzie również mierzona temperatura. Regulamin koncertu dostępny TUTAJ
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net