Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Koncert "Wszyscy śpiewajmy kolędy" – cz. II
data dodania:
9.01.2021
Już 10 stycznia zaprosimy Państwa na drugą część koncertu Wszyscy śpiewajmy kolędy w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi! Całość dostępna będzie na kanale Youtube oraz profilu Facebook Teatru Wielkiego w Łodzi.
Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło, że pierwsza część koncertu kolęd została przez Państwa przyjęta z tak dużym entuzjazmem.
Z tym większą przyjemnością w najbliższą niedzielę zaprezentujemy Państwu drugą część koncertu Wszyscy śpiewajmy kolędy, podczas którego usłyszą Państwo jedne z najpiękniejszych polskich kolęd:

Cicha noc
Gdy śliczna Panna
Bracia, patrzcie jeno
Jezus malusieńki
Triumfy Króla Niebieskiego
Bóg się rodzi


W koncercie wezmą udział artyści Teatru Wielkiego w Łodzi: Dorota Wójcik, Aleksandra Wiwała, Aleksandra Borkiewicz, Agnieszka Makówka, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Arkadiusz Anyszka, Zenon Kowalski, Łukasz Motkowicz oraz chór, balet i orkiestra pod batutą Michała Kocimskiego.

Pierwsza część koncertu wciąż jest dostępna na naszym kanale Youtube: KLIK

Druga część koncertu będzie dostępna na kanale Youtube oraz profilu Facebook Teatru Wielkiego w Łodzi w najbliższą niedzielę, 10 stycznia, o godz. 17.00. Zapraszmy!


DRUGA CZĘŚĆ KONCERTU:_______
Zdjęcia z koncertu: Joanna Miklaszewska-Sierakowska
 
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net