Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

NIEZWYKŁE KRAINY, czyli dźwięki muzyki nie tylko z krainy Oz…
Koncert

Realizatorzy:


W takiej muzycznej podróży dzieciaki i ich rodzice nie mają szans uczestniczyć nawet za sprawą najsprawniejszego komputera czy tabletu…  A przeżywanie w realu niesie ze sobą znacznie więcej prawdziwych emocji i doznań estetycznych niż godziny spędzone z „myszką w dłoni”, nie mówiąc już o rozwijaniu wrażliwości przy pomocy muzyki, dobrej literatury i wykonawstwa najwyższej próby.

W tym muzycznym spotkaniu muzycy zespołu Mellow D Project zabiorą słuchaczy w niezwykłe miejsca do Afryki, w głębie oceanu, ponad tęczę do krainy Oz, w kosmos, krainę bezsensu, a nawet na wielki wulkan. A wszystko za sprawą MUZYKI, której dźwięki potrafią zilustrować niemal wszystko: od szumu wielkich wód, przez głosy ptaków i zwierząt, po odgłos tykającego zegara i tajemnicze sygnały kosmosu. W koncercie muzycy zaprezentują bardzo zróżnicowany repertuar: od muzycznej klasyki, przez musical po przeboje muzyki filmowej, a samo wykonanie dzięki oryginalnym aranżacjom i efektownej interpretacji, na pewno zaskoczy wszystkich.
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieciaki i pamiętajcie: zabierzcie ze sobą nie tylko rodziców czy dziadków ale też koniecznie – swoje ulubione pluszaki!  To będzie zabawa, której nie zapomnicie!

Bilety:

Strefa I
25 PLN (normalny)

Strefa II
20 PLN (ulgowy)

:
Mellow D Project

wokal i prowadzenie:
Paulina Pomykała-Przeździecka

harfa:
Joanna Jakubowska

altówka:
Maria Tomala

kontrabas:
Michał Przeździecki

perkusja:
Jakub Jeziorowski


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net