Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Nagroda Marszałka Województwa Łódzkiego
data dodania:
31.12.2020
Teatr Wielki w Łodzi został uhonorowany Nagrodą Marszałka Województwa Łódzkiego w kategorii Organizacja wydarzenia kulturalnego za przygotowanie koncertu Województwo Łódzkie w hołdzie dla św. Jana Pawła II.
Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego przyznawane są od 2003 r. przez Samorząd Województwa Łódzkiego za osiągniecia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz kultury. Mają one na celu wyróżnienie i uhonorowanie osób i podmiotów w sposób szczególny przyczyniających się do rozwoju kultury i promocji województwa łódzkiego. Wnioski o nagrody w ciągu całego roku składać mogą organy administracji państwowej, samorządowej, radni Sejmiku Województwa Łódzkiego, członkowie Zarządu Województwa Łódzkiego, instytucje kultury, szkoły i uczelnie artystyczne, a także inne podmioty działające na rzecz kultury – w tym media.

W tym roku z wyróżnionymi stowarzyszeniami, instytucjami oraz 16 nagrodzonymi osobami za pomocą połączenia internetowego spotkał się wicemarszałek Zbigniew Ziemba, który pogratulował nagrodzonym i podziękował za ich zaangażowanie w rozwój kultury.

Więcej informacji o wyróżnionych Nagrodą Marszałka znajdą Państwo na profilu serwisu informacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego Łódzkie.pl


 

 

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net