Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Nowy termin premiery COSI FAN TUTTE
data dodania:
13.10.2020
Szanowni Państwo,

chcieliśmy spotkać się z Wami jeszcze w październiku, niestety znów rzeczywistość pandemiczna pokrzyżowała nam plany. W związku z nowymi wymogami, obowiązującymi od czasu wprowadzenia żółtej strefy na terenie całego kraju, Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi podjęła decyzję o przeniesieniu premiery "Cosi fan tutte" na
19 i 20 grudnia 2020 r.
 
Względy bezpieczeństwa i zdrowia zarówno Państwa, jak i zespołów Teatru są dla nas najważniejsze, dlatego zapraszamy na "Cosi fan tutte" w grudniu. Mamy nadzieję, że mimo nowej daty zostaną Państwo z nami.
Odwołane zostają także spektakle "Cosi fan tutte" zaplanowane na listopad.

ZWROT BILETÓW
 
Bilety zakupione na 16 i 19 oraz 24 października nie zachowują ważności. Zwrot środków i/lub zakup biletu na nowy termin będzie możliwy w kasach, które ponownie będą czynne od piątku, 16.10.2020 w godz. 12-19.
 
W przypadku biletów zakupionych online, pieniądze zostaną zwrócone przez pośrednika sprzedaży internetowej Bilety24.pl.
 
Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się z Państwem w bardziej sprzyjających okolicznościach i jesteśmy pewni, że uda się nam wspólnie nadrobić zaległości w związku z wyczekiwaną premierą "Cosi fan tutte"
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net