Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

OPEROWE FAJERWERKI W TEATRZE WIELKIM | Koncert karnawałowy
Koncert

Realizatorzy:


Jeśli ktoś z Państwa nie może bawić się z nami na koncercie sylwestrowym zapraszamy na koncerty karnawałowe. Wspólnie z artystami i zaproszonymi gośćmi roztoczymy przed Państwem intensywnie kolorowy świat pełen niespodzianek. W tym operowo-baletowym show wszystko może się zdarzyć, a Państwo poczują się w centrum scenicznej akcji. W przepiękny bajkowy świat zabiorą nas tancerze we fragmentach Dziadka do orzechów Piotra Czakowskiego oraz innych spektakli baletowych - klasycznych i współczesnych. Najefektowniejsze arie z Traviaty, Carmen, Rigoletto, Eugeniusza Oniegina, Opowieści Hoffmanna, Cyrulika sewilskiego, ale także z Nocy w Wenecji, Barona cygańskiego i Zemsty nietoperza zaśpiewają nasi wspaniali soliści: Joanna Woś, Dorota Wójcik, Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Aleksandra Borkiewicz, Zenon Kowalski, Dawid Kwieciński, Przemysław Rezner, Paweł Skałuba i Dominik Sutowicz.

Karnawałowa atmosfera prowokuje nas do odejścia od stereotypu i sztampy, pozwala na nadzwyczajne – nierzadko z przymrużeniem oka –  potraktowanie najsłynniejszych przebojów opery, operetki i musicalu, po to, by wspólna zabawa była pełna fajerwerków muzycznych i wokalnych.
A niespodzianek zapewnimy mnóstwo! Będzie lanie wosku, tajemniczy stepujący prowadzący, Walc kwiatów Piotra Czajkowskiego cudownie połączony z Duetem kwiatów Léo  Delibes’a z opery Lakmé,  a na finał eksplozja radości i…  Bawmy się razem! Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy

Soliści:


Soprany:
Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik

Mezzosoprany:
Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek

Tenory:
Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura

Barytony:
Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski

Basy:
Rafał Pikała, Robert Ulatowski, Grzegorz Szostak


oraz:
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzidyrygenci:
Marta Kosielska, Michał Kocimski

reżyseria:
Beata Redo-Dobber

Joanna Miklaszewska

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net