Orkiestra
Menu lewe
Pierwszy Honorowy Dyrygent
Maestro Tadeusz Kozłowski
Kierownik Muzyczny
Marcin Mirowski
Dyrygenci - Asystenci
Marta Kosielska
Michał Kocimski
Drugie SkrzypceLudwika Tomaszewska-Klimek (koncertmistrz)
Anna Ceglińska-Urbaszek (z-ca koncertmistrza)
Hanna Drzewiecka-Borucka (z-ca koncertmistrza)
Aleksandra Budziarska
Marcin Budziarski
Andrzej Marchel
Karolina Pacholczyk
Kateryna Stelmashuk
Iwona Tomaszewska
Maria Włastowska
Paweł Załucki
AltówkiKatarzyna Gałdecka-Sprawka (kier. grupy)
Marta Jabłońska (z-ca kier. grupy)
Weronika Kaźmierczak
Martyna Kochaniec (inspektor orkiestry)
Santiago Rodriguez Perez
Katarzyna Stokowska
Ewa Walkiewicz
Kinga Zlot
WiolonczeleMaria Kata (kier. grupy)Michał Członka (z-ca kier. grupy)
Przemysław FlorczakMagdalena GonosAnna Kędzia-BarańskaJoanna Ławcewicz-MatysiakJustyna Łuczyńska
Katarzyna MarchelKatarzyna Piasecka-FilipiakJacek Rurak
KontrabasyAgnieszka Kołodziej (koncertmistrz)Marcin Bańczyk (z-ca koncertmistrza, inspektor orkiestry)
Miłosz Mirowski (z-ca koncertmistrza)Joanna DzidowskaJustyna Jakubowska
Agata Kruk-KasprzakMonika MaciejewskaMartyna Pasierbek
HarfyMichał Przeździecki (kier. grupy)
Aleksander KłysMichał ŁuczakSylwester MasłońMarcin Wajch
FletyJoanna Jakubowska (I głos)Dorota Szyszkowska-Janiak (I głos)
ObójMarzena Kowalczyk (I głos + piccolo kier. grupy)
Marta Durczewska-Grzywińska (I głos + piccolo)Olga Miśkowiec (I głos + piccolo)Cezary Dynowski
KlarnetyMonika Woźniak (I głos obój i rożek kier. grupy)Mikhail Vashkevich (obój i rożek)Joanna Borcz (I głos)Justyna Herc-Pabisiak (I głos)
FagotyPiotr Maciejewski (I głos + klarnet es kier. grupy)Zuzanna Niedzielak (I głos + klarnet es)
Bolesław Twardziak (klarnet + klarnet basowy)Mariusz Walkiewicz (klarnet + klarnet basowy)
TrąbkiAndrzej Kalkandzis (I głos + konfrafagot kier.)
Michał Łabecki (I głos - kontrafagot)Maria Frankowska
WaltornieMirosław Dudek (I głos kier. grupy)Konrad Boniński (I głos)Adam Kowalczyk (I głos)
Tomasz Chrześcijanek
PuzonyWaldemar Szelągowski (I głos kier. grupy)Fryderyk Bodzianowski (I głos)Tomasz Sopur (I głos)Marta Dominiuk-Kwiatkowska
Wiktoria Krawczyk
TubyJacek Kasprzak (I głos kier. grupy)Bartłomiej Kruszyński (I głos)Tomasz JagodaKamil Janicki
Marek LindnerDariusz Sprawka
PerkusjeJacek Dzidowski (I głos)
WspółpracaSebastian Dworczak (kier. grupy)Jakub Jeziorowski (perkusja + kotły I głos)Magdalena Kowalczyk (perkusja + kotły I głos)
Dorota Cichor
Bruno DeredosJan Pawlak
Albin BrzezińskiKamila BorzemskaJoanna CyrulikHanna Mudza
Stan na styczeń 2024 r.
design by fast4net