Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:
Kup bilet

PAŃSTWOWY AKADEMICKI ANSAMBL GRUZJI "RUSTAVI"
Spektakle gościnne

Realizatorzy:


Największy i najbardziej znany Państwowy Ansambl Gruzji!
To zupełnie inne, niż wiedzieliście dotychczas.

Ponad pół stulecia na scenie! Miliony zachwyconych widzów!

Niepowtarzalne tańce pod akompaniament orkiestry na żywo oraz unikatowy chór, podobnego niema na całym świecie - i to wszystko na jednej scenie.

Gorące gruzińskie mężczyźni i piękne gruzinki – ogień, energia i magia!

Huragan ekspresji, niezapomniane wrażenia, potężny ładunek energii! Zaskakujące, dynamiczne show, piękne barwne stroje – zobaczcie to na własne oczy, podarujcie sobie emocje na całe życzę!

Umiejętności tancerzy zaprzeczają prawom fizyki, grawitacji i możliwościom ludzkiego ciała! Doskonałość i perfekcja pod każdym względem! Iskry na scenieTAK, TAK- prawdziwe iskry od szabli i prawdziwa walka na scenie!

To warto zobaczyć, takiego nie zapomnicie nigdy. Gorąco zapraszamy.

Podarujcie radość sobie i swoim bliskim. Taki prezent nikogo nie pozostawi obojętnym.

Od momentu powstania zespół «Rustavi» dał około 8000 koncertów w ponad 80 krajach. Wśród nich były wiodące sale koncertowe i operowe na świecie.

"Monaco”, Monako, 13.08.1979 „Zespół Rustavi z Gruzji wystąpił przy pełnym teatrze "Les Etoiles”, a wśród publiczności był sam książę Rainier III oraz Jean Louis Medecin, Prezydent Miasta Monako…. Pragniemy podziękować temu znakomitemu Zespołowi, który oczarował publiczność swym mistrzowskim koncertem...”

"New York Times”, 7.04.1990 "Jeśli nigdy nie słyszeliście wspaniałych polifonicznych dźwięków w wykonaniu gruzińskich chórów, 10-osobowy zespół oferuje całą ich paletę... Dostaliśmy to, czego potrzebowaliśmy... Reakcja publiczności była wręcz nad ekspresyjna.”

"Gazeta Wyborcza”, Poznań, 24.02.2003 „Głos, który wypełnia serce i duszę i penetruje ciało i kości. Tak najlepiej opisać sposób, w jaki wczoraj w Poznaniu odebraliśmy tradycyjną muzykę z Gruzji wyśpiewaną przez Zespół Rustavi… Nie było zaskoczeniem, iż po pierwszym utworze nastąpiła wręcz burza oklasków”.

W 1990 roku zespół «Rustavi» został uczestnikiem ceremonii wręczenia amerykańskich Oscarów. Podczas ceremonii wręczenia nagród gruzińskie tańce i piosenki w wykonaniu zespołu wywołały lawinę oklasków.

Państwowy Akademicki Ansambl Pieśni i Tańca Gruzji "Rustavi" 2022 w Polsce! | #eBilet - YouTube


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net