Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
PREMIERY I KARNETY
data dodania:
24.01.2013
Nareszcie u siebie! A skoro u siebie, to powrót do normalności – spektakle na własnej scenie, inscenizacje na miarę wielkich tytułów, komfort słuchania i oglądania dla widzów, także dla Nich – możliwość pokazania się w "odmłodzonych salonach" naszego Teatru.
Przez lata sprawdza się, że najlepszym sposobem zapewnienia sobie pierwszeństwa oglądania przedstawień jest "wyposażenie się" w karnety premierowe! I właśnie już od najbliższego poniedziałku – 28 stycznia br. – Biuro Obsługi Widzów w Domu Aktora przy ul. Narutowicza 43 rozpoczyna ich sprzedaż. Do wyboru są dwa warianty: na pierwsze spektakle w cenie 690 zł (I strefa miejsc) i 606 zł (II strefa miejsc) i na drugie spektakle w cenie – odpowiednio: 570 zł i 456zł.

A co proponujemy?... Niewątpliwie interesujący zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, a w nim: Anna Bolena – belcantowa opera Donizettiego, monumentalny Faust – grand opera francuskiego kompozytora Charlesa Gounoda oraz premiera baletowa.

W karnecie są także nowe wersje sceniczne oper: Traviata Verdiego, Tosca i Madama Butterfly Pucciniego.

Zachęcamy więc gorąco do zapewnienia sobie najlepszych miejsc na naszych spektaklach – sprzedaż karnetów premierowych potrwa tylko do 8 lutego br.

Zapraszamy.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net