Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Pamięcią Widza Pisane
data dodania:
31.03.2020
Zapraszamy do naszej akcji i przesłania nam wspomnień związanych z Teatrem Wielkim w Łodzi!

Jubileusze i inne „lecia” wpisane są – co oczywiste – w działalność każdej instytucji, a gdy dotyczą teatru, jego twórców i mniej lub bardziej zasłużonych artystów (ale i pracowników innych branż także) – są skrzętnie odnotowywane. Nagłaśniane, czczone w sposób jak najbardziej atrakcyjny – zawsze z udziałem Publiczności, która jest przecież podstawą „spełniania się” artystów!

Przy okazji jubileuszu kultowej Królewny Śnieżki to czym możemy się z Państwem podzielić (i czynimy to na stronach naszego cyfrowego muzeum), to wspomnienia jej twórców i artystów baletu, którzy chętnie się nimi z Państwem i nami podzielili. A przecież i Państwo – nasza od lat wierna Publiczność – z pewnością mają co wspominać… I nie dotyczy to tylko Śnieżki.

Zapraszamy zatem do wspólnej zabawy: nadesłane do nas wspomnienia chwil spędzonych w naszym Teatrze, opisy wrażeń i przeżyć związanych ze sztuką operową i baletową, nie tylko zamieścimy na stronach naszego muzeum, tworząc swoisty album Pamięcią widza pisany, ale być może zrobimy coś więcej! To zależy także od Państwa!

Prosimy pisać na adres: cyfrowemuzeum@teatr-wielki.lodz.pl

Więcej o naszej akcji przeczytacie na stronie Cyfrowego Muzeum.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net