Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla naszych Artystów
data dodania:
29.05.2020

Z dumą informujemy o stypendiach Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanym artystom naszego Teatru, Magdalenie Cierzniewskiej oraz Marcinowi Wernerowi.

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński rozstrzygnął stypendialną część programu “Kultura w sieci”. Trzymiesięczne stypendia to wsparcie dla artystów w trudnym czasie pandemii – każde w wysokości 9 tys. zł. Zostały one przyznane w 9 kategoriach. Artyści naszego Teatru zostali docenieni w Kategorii - muzyka.

Kultura w sieci to program, który pomoże upowszechnić między innymi polską kulturę muzyczną dzięki działaniom w świecie cyfrowym. Magdalena Cierzniewska oraz Marcin Werner stworzyli autorskie projekty, które zwyciężyły w konkursie. Już niebawem, dzięki wygranym stypendium artyści zaczną udostępniać w Internecie swoje muzyczne filmy, będą one darmowe i dostępne dla każdego!


Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net