Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
WARSZTATY WOKALNE online z artystami Teatru Wielkiego w Łodzi
data dodania:
31.05.2020
ZGŁOSZENIA TYLKO DO 9 CZERWCA r.

Warsztaty wokalne online pod kierunkiem artystów Teatru Wielkiego w Łodzi to nasza pilotażowa propozycja dla osób, które wiążą swoją przyszłość ze śpiewem, chcą lepiej przygotować się np. do egzaminu czy konkursu, a także dla aktywnych wokalistów pragnących podnieść swoje dotychczasowe umiejętności. Zajęcia są skierowane w pierwszej kolejności do mieszkańców Łodzi i regionu łódzkiego. Będą miały charakter pracy z indywidualną osobą, która zgłosi się za pomocą formularza wysłanego na podany adres mailowy i zakwalifikuje się do udziału w warsztatach. Odbywać się będą w formie streamingu udostępnionego tylko dla uczestnika, a każde spotkanie z prowadzącym obejmować będzie jedno zagadnienie, ćwiczenia i przykłady.
FORMA ZAJĘĆ

Warsztaty wokalne polegać będą na odbyciu pięciu maksymalnie 30-minutowych lekcji online pod kierunkiem artysty-śpiewaka Teatru Wielkiego w Łodzi, podczas których uczestnik zapozna się m.in. z ćwiczeniami oddechowymi, pracą nad emisją głosu, sposobami na wydobycie dźwięku i dobrą dykcję. Na zakończenie serii zajęć prowadzący wybierze utwór, nad którego wykonaniem będzie pracował wspólnie z uczestnikiem. Dla chętnych – finalna wersja nagrania może być udostępniona na profilu Teatru Wielkiego w Łodzi.

WARUNEK UCZESTNICTWA

Warunkiem udziału w warsztatach jest:

1. Zapoznanie się z Regulaminem warsztatów.
2. Zgłoszenie chęci uczestnictwa za pomocą podanego formularza: wypełniony i podpisany skan formularza prosimy przesłać na adres: warsztaty@teatr-wielki.lodz.pl
3. Rozmowa online z artystą-śpiewakiem Teatru Wielkiego w Łodzi na temat nabytych do tej pory umiejętnościach i ewentualnych osiągnięć.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty uczestnik zostanie poinformowany mailem. 

 

Pliki do pobrania:
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net