Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH
Koncert

Realizatorzy:


Tradycją koncertów w Sali Kameralnej stały się wieczory, podczas których artyści śpiewają pieśni wspólnie z publicznością. Szczególnym dniem - idealnym dla takich „artystycznych symbioz”- jest Święto Niepodległości. Bogaty repertuar polskich pieśni patriotycznych, począwszy od Rozkwitały pąki białych róż po Serce w plecaku, służy takim okazjom najlepiej. W Święto Niepodległości, ze śpiewnikami w ręku, otwartym sercem i odwagą staną Państwo obok artystów, by zespolić brzmienia Waszych głosów. Dla tych, którzy nie czują się pewnie na scenicznych deskach, pozostaje wielka przyjemność wspólnego śpiewu ramię w ramię z sąsiadem obok. Oba momenty są niezwykle wzruszające dla wszystkich uczestników koncertu.
 
Na te wyjątkowe chwile zapraszamy 10 listopada o godz. 18.30 do Sali Kameralnej na koncert, podczas którego wspólnie z Państwem wykonany pieśni patriotyczne. Z sopranistką Patrycją Krzeszowską, tenorem Dawidem Kwiecińskim, barytonem Arkadiuszem Anyszką i pianistą - Marcinem Wernerem połączą się Państwo w rozśpiewanym duchu narodowej wspólnoty. W pierwszej części koncertu usłyszą Państwo także piękne i uroczyste wykonania utworów polskiej liryki wokalnej. Koncert poprowadzi Agnieszka Białek.
 

sopran:
Patrycja Krzeszowska


tenor:
Dawid Kwieciński


fortepian:
Marcin Werner


prowadzenie:
Agnieszka BiałekJoanna Miklaszewska / zdjęcia z koncertu ROZŚPIEWANA NIEPODLEGŁA / 11.11.2019 r.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net