Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Zaszczep się dla kultury!
data dodania:
30.12.2020
Pandemia koronawirusa, z którą zmaga się obecnie cały świat, sprawiła, że nasz kontakt z Państwem od marca jest znacznie ograniczony. Tymczasem po 9 miesiącach walki z wirusem nadszedł przełomowy moment: w Polsce dostępna jest już szczepionka przeciwko COVID-19. To ogromna szansa by chronić nasze społeczeństwo przed niebezpieczną chorobą, ale także, by odmrozić gospodarkę i kulturę.


Polski rząd uruchomił specjalną stronę, na której możecie Państwo znaleźć na bieżąco aktualizowane informacje o szczepieniach oraz rozwiać ewentualne wątpliwości:

http://www.gov.pl/web/szczepimysie

Treści na stronie dostępne są także w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

W ramach największej od lat operacji logistycznej szczepionki trafią do ok. 30 milionów Polaków. Przyłączając się do akcji, przyczynimy się do odbudowy polskiej gospodarki po pandemicznym kryzysie, a także do ponownego otwarcia teatrów, kin, muzeów i innych obiektów kultury. Co więcej, prezentując odpowiedzialną postawę, dajemy przykład innym obywatelom, by solidarnie dążyć do jak najszybszego powrotu do normalności.

Wierzymy, że stęskniliście się Państwo za wizytami w operze łódzkiej i że tak jak my, czekacie aż w pełnym bezpieczeństwie i z dala od widma pandemii, spotkamy się na kolejnych premierach i repertuarowych spektaklach. Dlatego jako Dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi chciałbym Państwa gorąco zachęcić do zapoznania się z informacjami na temat szczepień i podjęcia tego kroku dla bezpieczeństwa społeczeństwa polskiego, a także z pasji do muzyki i teatru.


Dariusz Stachura
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net