Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
CHÓR DZIECIĘCY DLA BABCI I DZIADKA
data dodania:
14.01.2022
Czy wszyscy pamiętacie o dniu Babci i Dziadka? Mamy nadzieję, że tak i nie tylko z okazji ich święta, ale tak po prostu, na co dzień. Podpowiadamy, zatem, że bilety na Koncert Chóru Dziecięcego będą świetnym prezentem…
Oczywiście pod warunkiem, że przyjdziecie razem. Bo nikt nie kocha tak swoich wnuków jak Babcia i Dziadek. Dlatego składamy im najlepsze życzenia i zapraszamy do wysłuchania koncertu Chóru Dziecięcego!

CHÓR DZIECIĘCY naszego Teatru już od lat (powstał w marcu 2012 roku) - obecnie pod dyrekcją Macieja Salskiego – cieszy świetnymi efektami swojej pracy. Bierze udział w bieżących spektaklach, wielokrotnie też prezentował się „w roli głównej” w koncertach także poza siedzibą teatru – zawsze wzbudzając duże zainteresowanie i oklaski publiczności.
Tym razem na Scenie Kameralnej najmłodsi nasi artyści zaprezentują się - przy fortepianowym akompaniamencie Tarasa Hlushko w stosownym – iście zimowym – repertuarze; będą kolędy, będą pieśni i piosenki W zimowym nastroju, będą także utwory musicalowe oraz te dobrze znane także ze srebrnego ekranu.  A, jak ładnie śpiewają młodzi artyści chóru będą mogli przekonać się Państwo słuchając ich artystycznych produkcji na Scenie Kameralnej.
Zapraszamy na zimowy koncert - być może już z przebłyskami wiosny…

W zimowym nastroju
25 stycznia 2022 roku | 17:00
Sala Kameralna 
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net