Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
25.06.2022
W piątek usłyszeliśmy i obejrzeliśmy pierwszy z koncertów w ramach Festiwalu Muzyka Świata, majestatycznie zabrzmiało REQUIEM Giuseppe Verdiego. 

data dodania:
21.06.2022
Za nami ostatnia premiera tego sezonu, zbliżamy się do jego końca, ale to nie znaczy, że zwalniamy tempo. Przed nami i przed Państwem jeszcze Festiwal Muzyka Świata a w ramach tego festiwalu 3 świetne koncerty. Na początek koncert „Requiem” Giuseppe Verdiego - charytatywny dla umęczonej wojną Ukrainy.  

data dodania:
15.06.2022
Dzisiaj o godzinie 12:00 rozpoczynamy przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach!

data dodania:
14.06.2022
Zostali wyłonieni Laureaci tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Romualda Tesarowicza przez Jury w składzie: Małgorzata Walewska (przewodnicząca), Zenon Kowalski, Jacek Marczyński, Wojciech Rodek i Dariusz Stachura.

data dodania:
9.06.2022
Z wielkim żalem i smutkiem  przyjęliśmy wiadomość  o śmierci - w dniu 6 czerwca br. – Andrzeja Polańskiego – lekarza, który przez wiele lat z wielkim zaangażowaniem i wiedzą opiekował się pracownikami naszego Teatru i zawsze z uśmiechem i życzliwością starał się nam pomagać w trudnych dla nas chwilach. 

data dodania:
9.06.2022
Każda z polskich Akademii Muzycznych wytypowała do konkursu swoich najlepszych studentów mezzosopranistkę i barytona lub basa. 


data dodania:
6.06.2022
Wszystkie dzieci, które lubią śpiewać zapraszamy na przesłuchania do Chóru Dziecięcego Teatru Wielkiego w Łodzi. Na przesłuchaniach wystarczy zaśpiewać swoją ulubiona piosenkę. 
 

data dodania:
6.06.2022
W dniu dzisiejszym Mazowiecki Teatr Muzyczny ogłosił nominacje do XVI już Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury.  Wśród nominowanych do tej prestiżowej nagrody nie zabrakło też artystów naszego Teatru.


data dodania:
2.06.2022
Pieśni ze Śpiewnika domowego Stanisława Moniuszki, kiedyś grane i śpiewne niemal w każdym polskim domu, dziś trochę zapomniane, wracają na naszą scenę.data dodania:
26.05.2022
W tym wyjątkowym dniu wszystkim Mamom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Zachęcamy, żeby w formie prezentu zabrać Mamę do Teatru! Tylko dziś obowiązują bilety w specjalnej cenie.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net