Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
październik 2021
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
21.10
czwartek
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

Eliza Doolittle – Patrycja Krzeszowska
Profesor Higgins – Andrzej Kostrzewski
Pickering – Zenon Kowalski
Alfred Doolittle – Robert Ulatowski
Fred Eynsford Hill – Dawid Kwieciński
Pani Eynsford Hill – Małgorzata Borowik
Pani Pearce – Sylwia Maszewska
Pani Higgins – Zofia Uzelac
Karpathy – Krzysztof Pilch
Jamie – Ryszard Adamus
Harry – Witold Tomczyk
Policjant – Wiktor Krakowiak-Chu, Dawid Kucharski
Karczmarz – Mariusz Budkowski
Szofer – Dominik Senator
Pani Hopkins – Maria Brojek
Lokaj Higginsa – Krzysztof Pabjańczyk
Lord Boxington – Andrzej Staniewski
Wnuczka Boxingtona – Bogna Szymańska

Bilety:

Strefa I
80/70

Strefa II
70/60

Strefa III
50/40

Strefa IV
35

 

22.10
piątek
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

Eliza Doolittle – Patrycja Krzeszowska
Profesor Higgins – Andrzej Kostrzewski
Pickering – Przemysław Rezner
Alfred Doolittle – Robert Ulatowski
Fred Eynsford Hill – Adam Józef Węgliński
Pani Eynsford Hill – Małgorzata Borowik
Pani Pearce – Alicja Panek
Pani Higgins – Zofia Uzelac
Karpathy – Artur Mleko
Jamie – Ryszard Adamus
Harry – Witold Tomczyk
Policjant – Wiktor Krakowiak-Chu, Dawid Kucharski
Karczmarz – Mariusz Budkowski
Szofer – Dominik Senator
Pani Hopkins – Maria Brojek
Lokaj Higginsa – Krzysztof Pabjańczyk
Lord Boxington – Andrzej Staniewski
Wnuczka Boxingtona – Bogna Szymańska

Bilety:

Strefa I
80/70

Strefa II
70/60

Strefa III
50/40

Strefa IV
35

 

23.10
sobota
18:00
Kup bilet
premiera
Koncert

Dyrygent:
Bartosz Żurakowski

Aleksandra Borkiewicz
Andrzej M. Jurkiewicz
Aleksander Kruczek
Patrycja Krzeszowska
Małgorzata Kulińska
Andrzej Niemierowicz
Mirosław Niewiadomski
Dariusz Stachura
Robert Ulatowski
Andżelika Wiśniewska
Joanna Woś
Łukasz Załęski

orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi 
 

24.10
niedziela
18:00
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

Eliza Doolittle – Patrycja Krzeszowska
Profesor Higgins – Andrzej Kostrzewski
Pickering – Zenon Kowalski
Alfred Doolittle – Robert Ulatowski
Fred Eynsford Hill – Dawid Kwieciński
Pani Eynsford Hill – Małgorzata Borowik
Pani Pearce – Sylwia Maszewska
Pani Higgins – Zofia Uzelac
Karpathy – Krzysztof Pilch
Jamie – Ryszard Adamus
Harry – Witold Tomczyk
Policjant – Wiktor Krakowiak-Chu, Dawid Kucharski
Karczmarz – Mariusz Budkowski
Szofer – Dominik Senator
Pani Hopkins – Maria Brojek
Lokaj Higginsa – Krzysztof Pabjańczyk
Lord Boxington – Andrzej Staniewski
Wnuczka Boxingtona – Bogna Szymańska
Bilety:

Strefa I
80/70

Strefa II
70/60

Strefa III
50/40

Strefa IV
35

 

27.10
środa
18:30
Kup bilet
HALKA
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Andrzej Knap

Halka – Dorota Wójcik
Jontek – Dominik Sutowicz
Stolnik – Robert Ulatowski
Zofia – Hanna Okońska
Janusz – Andrzej Kostrzewski
Dziemba – Rafał Pikała
Dudarz – Witold Tomczyk
Góral – Wojciech Strzelecki
Anioł – Tomasz Jagodziński
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi

JUBILEUSZ DOROTY WÓJCIK
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

29.10
piątek
18:30
Kup bilet
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Michał Kocimski

Don Jose – Paweł Skałuba
Carmen – Bernadetta Grabias
Escamillo – Arkadiusz Anyszka
Micaela – Monika Cichocka
Zuniga – Rafał Pikała
Frasquita – Aleksandra Borkiewicz
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Dawid Kwieciński
Morales – Andrzej Kostrzewski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

30.10
sobota
18:30
Kup bilet
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Michał Kocimski

Don Jose – Dominik Sutowicz
Carmen – Agnieszka Makówka
Escamillo – Łukasz Motkowicz
Micaela – Dorota Wójcik
Zuniga – Robert Ulatowski
Frasquita – Hanna Okońska
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Dawid Kwieciński
Morales – Zenon Kowalski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

01.10
piątek
19:00
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Orefice

Dyrygent:
Adam Banaszak

Chopin – Paweł Skałuba
Elio – Mariusz Godlewski
Flora – Iwona Socha
Mnich – Grzegorz Szostak
Stella – Patrycja Krzeszowska
Grazia – Kinga Łapińska
Babcia Grazi – Ewa Karaśkiewicz
Ojciec Grazi – Krzysztof Pilch
Dzieci – Olena Rybalchenko-Sadowska, Gabriel Kubit

Chopin pianista: Łukasz Krupiński

partie solistyczne w zespole chóru: Paulina Sanecka, Marcin Rolak 
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

02.10
sobota
19:00
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Orefice

Dyrygent:
Adam Banaszak

Chopin – Paweł Skałuba
Elio – Mariusz Godlewski
Flora – Anna Wierzbicka
Mnich – Robert Ulatowski
Stella – Aleksandra Borkiewicz
Grazia – Alicja Bajorek
Babcia Grazi – Ewa Karaśkiewicz
Ojciec Grazi – Krzysztof Pilch
Dzieci – Olena Rybalchenko-Sadowska, Gabriel Kubit
 
Chopin pianista: Łukasz Krupiński

partie solistyczne w zespole chóru: Aldona Orzeł-Sztabińska, Michał Jan Barański 
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

03.10
niedziela
16:00
premiera
Spektakle gościnne

Chopin – Paweł Skałuba
Elio – Mariusz Godlewski
Flora – Anna Wierzbicka
Mnich – Robert Ulatowski
Stella – Aleksandra Borkiewicz
Grazia – Alicja Bajorek
Babcia Grazi – Ewa Karaśkiewicz
Ojciec Grazi – Krzysztof Pilch
Dzieci – Olena Rybalchenko-Sadowska, Gabriel Kubit
 
Chopin pianista: Łukasz Krupiński

partie solistyczne w zespole chóru: Aldona Orzeł-Sztabińska, Michał Jan Barański 
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

03.10
niedziela
19:00
premiera
Spektakle gościnne

Chopin – Paweł Skałuba
Elio – Mariusz Godlewski
Flora – Anna Wierzbicka
Mnich – Robert Ulatowski
Stella – Aleksandra Borkiewicz
Grazia – Alicja Bajorek
Babcia Grazi – Ewa Karaśkiewicz
Ojciec Grazi – Krzysztof Pilch
Dzieci – Olena Rybalchenko-Sadowska, Gabriel Kubit
 
Chopin pianista: Łukasz Krupiński

partie solistyczne w zespole chóru: Aldona Orzeł-Sztabińska, Michał Jan Barański 
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

06.10
środa
17:00
premiera
Balet

Choreografia:
Lorca Massine

Kompozytor:
Mikis Theodorakis

Chopin – Paweł Skałuba
Elio – Mariusz Godlewski
Flora – Anna Wierzbicka
Mnich – Robert Ulatowski
Stella – Aleksandra Borkiewicz
Grazia – Alicja Bajorek
Babcia Grazi – Ewa Karaśkiewicz
Ojciec Grazi – Krzysztof Pilch
Dzieci – Olena Rybalchenko-Sadowska, Gabriel Kubit
 
Chopin pianista: Łukasz Krupiński

partie solistyczne w zespole chóru: Aldona Orzeł-Sztabińska, Michał Jan Barański 
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
BILETY WYPRZEDANE
Bilety:

Strefa I
80/70

Strefa II
70/60

Strefa III
50/40

Strefa IV
35

 

07.10
czwartek
18:30
premiera
Balet

Choreografia:
Lorca Massine

Kompozytor:
Mikis Theodorakis

Chopin – Paweł Skałuba
Elio – Mariusz Godlewski
Flora – Anna Wierzbicka
Mnich – Robert Ulatowski
Stella – Aleksandra Borkiewicz
Grazia – Alicja Bajorek
Babcia Grazi – Ewa Karaśkiewicz
Ojciec Grazi – Krzysztof Pilch
Dzieci – Olena Rybalchenko-Sadowska, Gabriel Kubit
 
Chopin pianista: Łukasz Krupiński

partie solistyczne w zespole chóru: Aldona Orzeł-Sztabińska, Michał Jan Barański 
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
80/70

Strefa II
70/60

Strefa III
50/40

Strefa IV
35

 

10.10
niedziela
18:00
premiera
Balet

Choreografia:
Lorca Massine

Kompozytor:
Mikis Theodorakis

Chopin – Paweł Skałuba
Elio – Mariusz Godlewski
Flora – Anna Wierzbicka
Mnich – Robert Ulatowski
Stella – Aleksandra Borkiewicz
Grazia – Alicja Bajorek
Babcia Grazi – Ewa Karaśkiewicz
Ojciec Grazi – Krzysztof Pilch
Dzieci – Olena Rybalchenko-Sadowska, Gabriel Kubit
 
Chopin pianista: Łukasz Krupiński

partie solistyczne w zespole chóru: Aldona Orzeł-Sztabińska, Michał Jan Barański 
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
80/70

Strefa II
70/60

Strefa III
50/40

Strefa IV
35

 

13.10
środa
18:30
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Orefice

Dyrygent:
Adam Banaszak

Chopin – Paweł Skałuba
Elio – Łukasz Motkowicz
Flora – Iwona Socha
Mnich – Robert Ulatowski
Stella – Patrycja Krzeszowska
Grazia – Kinga Łapińska
Babcia Grazi – Ewa Karaśkiewicz
Ojciec Grazi – Krzysztof Pilch
Dzieci – Kalina Kukawska, Igor Kukawski
 
Chopin pianista: Łukasz Krupiński
 
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

16.10
sobota
18:30
VA, PENSIERO - THE MOST BEAUTIFUL CHOIR OF THE WORLD
premiera
Koncert

Partie solowe wykonają:

Dagny Konopacka- Maćkowiak 
Joanna Śmiałkowska 
Jakub Telinga 
Wojciech Strzelecki 
Paulina Pomykała
Aldona Orzeł-Sztabińska
Krzysztof Pilch 
Andrzej Staniewski
Program koncertu:

  1.  S. Moniuszko – „Mazur” z opery „Straszny Dwór” 
  2. S. Moniuszko – „Po nieszporach przy niedzieli” z opery „Halka” 
  3. G. Verdi – „Gli  arredi festivi” z opery „Nabucco” 
  4. P. Mascagni – Intermezzo z opery „Cavaleria rusticana”
  5. P. Mascagni – Procesja – „Regina Coeli” z opery „Cavalleria rusticana” 
  6. G. Verdi –  „Le vedi fosche notturne” - Chór cyganów z opery „Trubadur” 
  7. G. Donizetti – „Che interminabile andirivieni” - Chór służących z opery „Don Pasquale” 
  8. G. Verdi – „Va, pensiero” z opery „Nabucco” 
  9. A. Borodin – Tańce połowieckie z opery „Kniaź Igor” 
  1. G. Verdi – Marsz triumfalny z opery „Aida” 
  2. P. Czajkowski – Chór dziewcząt z opery „Eugeniusz Oniegin” 
  3. G. Verdi – „Patria opressa” z opery „Makbet” 
  4. G. Verdi – „Si ridesta in ciel l’aurora” z opery „La Traviata” 
  5. G. Verdi – „Noi siamo Zingarelle” - Chór Cyganek z opery „La Traviata” 
  6. G. Verdi – „Noi siamo Mattadori” - Chór Cyganów z opery „La Traviata” 
  7. G. Bizet – „Habanera” z opery „Carmen” - A. Makówka
  8. G. Bizet – „La cloche a sonné” z opery „Carmen” 
  9. G. Bizet – „Les voici!” z opery „Carmen” 

Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

17.10
niedziela
16:00
premiera
Spektakle gościnne

Partie solowe wykonają:

Dagny Konopacka- Maćkowiak 
Joanna Śmiałkowska 
Jakub Telinga 
Wojciech Strzelecki 
Paulina Pomykała
Aldona Orzeł-Sztabińska
Krzysztof Pilch 
Andrzej Staniewski
Bilety:

Strefa I
180 zł

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net