Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Jubileusz Doroty Wójcik, fotorelacja
data dodania:
28.10.2021
Dorota Wójcik swój talent wokalny i instynkt sceniczny z wielkim powodzeniem realizuje od lat na naszej (i nie tylko!) scenie, zawsze proponując widzom najwyższą, jakość i niepowtarzalność – często zaskakując oryginalnością i świeżością interpretacji. 
Zaskakuje także różnorodnością repertuarową włączając do swojej kolekcji scenicznych heroin – jakże różne charakterologicznie i muzycznie - „sopranowe” postacie.

Na swój WIELKI(!) jubileusz – 30. lecia pracy artystycznej - Dorota Wójcik wybrała Moniuszkowską Halkę; zachwyciła nią publiczność, zaskoczyła recenzentów i… zadziwiła kolegów, bo jak mówią „doświadczone soprany” – Halka nie należy do najprostszych partii sopranowych. Artystce składamy serdeczne – jubileuszowe – gratulacje, a Państwa zapraszamy na fotorelację autorstwa Joanny Miklaszewskiej z tego pięknego wieczoru.  

Oklaski i podziękowania płynęły do Jubilatki od Publiczności, od kolegów, od dyrektora Dariusza Stachury, ale przede wszystkim od pana Wicemarszałka Województwa Łódzkiego Zbigniewa Ziemby i od Urzędu Miasta Łodzi.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne wielkie role.

W tym wspaniałym wieczorze Artystce towarzyszyli:

Jontek – Dominik Sutowicz
Stolnik – Robert Ulatowski
Zofia – Patrycja Krzeszowska
Janusz – Andrzej Kostrzewski
Dziemba – Rafał Pikała
Dudarz – Witold Tomczyk
Góral – Wojciech Strzelecki
Anioł – Tomasz Jagodziński
 
oraz Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi

pod batutą Maestro Andrzeja Knapa.

fot. Joanna Miklaszewska
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net