Spektakle

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Spektakle

Plakat do spektaklu: KONCERT Z GWIAZDĄ: JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI I MICHAŁ BIEL
Terminy:

KONCERT Z GWIAZDĄ: JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI I MICHAŁ BIEL

Koncert

Czas trwania:
ok. 2 h (1 przerwa)

Realizatorzy:


JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI i MICHAŁ BIEL
Światowe gwiazdy w Łodzi!
17 lutego 2024
 
Takiej okazji nie można przegapić! Aż trudno uwierzyć, że tak młody Artysta w tak krótkim czasie zachwycił  publiczność najsłynniejszych sal operowych i koncertowych świata - Metropolitan Opera, Carnegie Hall, Lincoln Center w Nowym Jorku, Covent Garden w Londynie, San Francisco Opera i wiele innych, w których publiczność z aplauzem przyjmuje wokalne popisy śpiewaka.
Jakub Józef Orliński dysponując wyjątkowym głosem (kontratenor!) odnajduje się równie wspaniale w operze jak i w repertuarze pieśniarskim, co będą mogli Państwo sprawdzić osobiście. Z udziałem wybitnego pianisty  Michała Biela  artysta zaprezentuje się w kompozycjach m.in. Johanna Fuxa, Henryka Czyża, Henry’ego Purcella, Mieczysława Karłowicza, Stanisława Moniuszki i Georga Friedricha Haendla. A jak „traktuje” utwory tych i innych kompozytorów przekonają się Państwo samodzielnie. Z pewnością będzie zaskoczenie, ale i podziw nad wyobraźnią Artysty i jego wokalnymi umiejętnościami. 
W swoim wolnym czasie – a przecież nie ma go zbyt dużo - artysta postanowił „rozruszać” swoje ciało – i… trenuje także różne style tańca, głównie breakdance. O Jego osiągnięciach w tej dziedzinie świadczą liczne nagrody na wielu konkursach tanecznych, a także entuzjastyczne recenzje, które nie pozostawiają wątpliwości co do talentu i możliwości Artysty.
Warto więc przekonać się osobiście, a mamy taką okazję 17 lutego 2024 roku! Artysta ma dość gęsto zapisany kalendarz koncertów, w Łodzi wystąpi tylko raz, korzystajmy więc! 
Zapraszamy!

Jakub Józef Orliński występuje dzięki porozumieniu z IMG Artists UK Ltd.
Jakub Józef Orliński nagrywa wyłącznie dla wytwórni Warner Classics.
 
Bilety:

Strefa I
250 zł

Strefa II
220 zł

Strefa III
190 zł

Strefa IV
160 zł


Fot. Joanna Miklaszewska

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij