Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
styczeń 2023
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
27.01
piątek
18:00
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Kopciuszek: Monika Maciejewska-Potockas
Książę: Gintautas Potockas
Siostra I: Paweł Kurpieł
Siostra II: Krzysztof Pabjańczyk
Macocha: Adam Grabarczyk
Wróżka: Valentyna Batrak
Nogi Wróżki: Julia Sadowska
Służący: Yuki Itaya, Nazar Botsiy
Ojciec: Dawid Kucharski
Matka: Aleksandra Gryś
Bilety:

Strefa I
70/60zł

Strefa II
60/55zł

Strefa III
50/40zł

Strefa IV
35/30zł

 

28.01
sobota
18:00
Kup bilet
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Kopciuszek: Monika Maciejewska-Potockas
Książe: Gintautas Potockas
Siostra I: Paweł Kurpiel
Siostra II: Krzysztof Pabjańczyk
Macocha: Adam Grabarczyk
Wróżka: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Nogi Wróżki: Julia Sadowska
Służący: Yuki Itaya
Nazar Botsiy
Ojciec: Brandon Demmers
Matka: Aleksandra Gryś
Bilety:

Strefa I
70/60zł

Strefa II
60/55zł

Strefa III
50/40zł

Strefa IV
35/30zł

 

30.01
poniedziałek
17:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Kopciuszek: Monika Maciejewska-Potockas
Książe: Gintautas Potockas
Siostra I: Paweł Kurpiel
Siostra II: Krzysztof Pabjańczyk
Macocha: Adam Grabarczyk
Wróżka: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Nogi Wróżki: Julia Sadowska
Służący: Yuki Itaya
Nazar Botsiy
Ojciec: Brandon Demmers
Matka: Aleksandra Gryś
 

30.01
poniedziałek
20:15
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Kopciuszek: Monika Maciejewska-Potockas
Książe: Gintautas Potockas
Siostra I: Paweł Kurpiel
Siostra II: Krzysztof Pabjańczyk
Macocha: Adam Grabarczyk
Wróżka: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Nogi Wróżki: Julia Sadowska
Służący: Yuki Itaya
Nazar Botsiy
Ojciec: Brandon Demmers
Matka: Aleksandra Gryś
 

06.01
piątek
18:30
premiera
Koncert

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski i Wiktor Kozłowski

Arkadiusz Anyszka
Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska
Andrzej Kostrzewski
Patrycja Krzeszowska
Agnieszka Makówka
Hanna Okońska
Dominik Sutowicz
Robert Ulatowski
Joanna Woś
Dorota Wójcik
 
Orkiestra, Chór, Balet
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Prowadzenie koncertu: Patrycja Krzeszowska i Arkadiusz Anyszka
Bilety:

Strefa I
100/80 zł

Strefa II
80/70 zł

Strefa III
60/50 zł

Strefa IV
40/45 zł

 

07.01
sobota
16:00
premiera
Koncert

Karolina Szymańska-Maziarz: sopran
Jan Okraska: baryton
Aleksandra Nawe: fortepian, recytacja i prowadzenie koncertu
Zachęcamy do obejrzenia transmisji na żywo na portalu Drzwi do Kultury:
https://drzwidokultury.pl/instytucja-teatr-wielki/concert,1047/soboty-kameralne,238432
Bilety:

Strefa I
30/25zł

 

07.01
sobota
18:30
premiera
Koncert

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski i Wiktor Kozłowski

Arkadiusz Anyszka
Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska
Andrzej Kostrzewski
Patrycja Krzeszowska
Agnieszka Makówka
Hanna Okońska
Dominik Sutowicz
Robert Ulatowski
Joanna Woś
Dorota Wójcik
 
Orkiestra, Chór, Balet
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Prowadzenie koncertu: Patrycja Krzeszowska i Arkadiusz Anyszka
Bilety:

Strefa I
100/80 zł

Strefa II
80/70 zł

Strefa III
60/50 zł

Strefa IV
40/45 zł

 

12.01
czwartek
17:00
premiera
Koncert

Chór Dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
Łódzki Chór Teatralny Verdiana
Scena Kameralna
Bilety:

Strefa I
25/20zł

 

13.01
piątek
18:30
CASANOVA
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon

Kompozytor:
Antonio Vivaldi

Casanova: Joshua Legge
Cospetto: Nazar Botsiy
Ludic: Giuseppe Stancanelli
C.C.: Kinga Łapińska
Teresa: Karolina Urbaniak
Cecilia: Larisa Zalevskaia
Marina: Riho Okuno
M.M.: Aleksandra Gryś
Bettina: Klara Tyzo
Leah: Maria Góralczyk
Voltaire: Krzysztof Pabjańczyk
Duch Miłości (kontratenor): Ekaterina Kitaeva-Muśko
 
COMMEDIA DELL' ARTE
Harlequin: Vining Chase
Colombine: Monika Maciejewska-Potockas
Pantaloon: Dawid Kucharski
Punch: Yuki Itaya
Scaramouch: Paweł Kurpiel
 
Szpiedzy: Dzmitry Dushkevich, Yuki Itaya, Paweł Kurpiel, Koki Tachibana
 
Gondolierzy: Dominik Senator, Krzysztof Pabjańczyk
 
Soliści, Koryfeje, Zespół Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
Bilety:

Strefa I
70/60 zł

Strefa II
60/55 zł

Strefa III
50/40 zł

Strefa IV
35/30 zł

 

14.01
sobota
18:30
CASANOVA
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon

Kompozytor:
Antonio Vivaldi

Casanova: Dominik Senator
Cospetto: Nazar Botsiy
Ludic: Chase Vining
C.C.: Alicja Bajorek
Teresa: Maria Góralczyk
Cecilia: Sakurako Onodera
Marina: Riho Okuno
M.M.: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Bettina: Izabella Grzybek
Leah: Karolina Urbaniak
Voltaire: Krzysztof Pabjańczyk
Duch Miłości (kontratenor): Aleksandra Gryś
 
COMMEDIA DELL' ARTE
Harlequin: Giuseppe Stancanelli
Colombine: Monika Maciejewska-Potockas
Pantaloon: Fabian Michaux
Punch: Yuki Itaya
Scaramouch: Paweł Kurpiel
 
Szpiedzy: Dzmitry Dushkevich, Yuki Itaya, Paweł Kurpiel, Koki Tachibana
 
Gondolierzy: Joshua Legge, Krzysztof Pabjańczyk
 
Soliści, Koryfeje, Zespół Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
Bilety:

Strefa I
70/60 zł

Strefa II
60/55 zł

Strefa III
50/40 zł

Strefa IV
35/30 zł

 

15.01
niedziela
18:00
VA, PENSIERO - THE MOST BEAUTIFUL CHORUSES OF THE WORLD
premiera
Koncert

Dyrygent:
Michał Kocimski

Soliści, Chór, Balet i Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi

Partie solowe:
Aldona Orzeł-Sztabińska
Dagny Konopacka-Maćkowiak
Joanna Śmiałkowska
Paulina Sanecka
Jakub Telinga
Andrzej Staniewski
Wojciech Strzelecki
Bilety:

Strefa I
70/60zł

Strefa II
60/55zł

Strefa III
50/40zł

Strefa IV
35/30zł

 

16.01
poniedziałek
17:30
premiera
Spektakle gościnne

Soliści, Chór, Balet i Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi

Partie solowe:
Aldona Orzeł-Sztabińska
Dagny Konopacka-Maćkowiak
Joanna Śmiałkowska
Paulina Sanecka
Jakub Telinga
Andrzej Staniewski
Wojciech Strzelecki
 

16.01
poniedziałek
20:00
premiera
Spektakle gościnne

Soliści, Chór, Balet i Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi

Partie solowe:
Aldona Orzeł-Sztabińska
Dagny Konopacka-Maćkowiak
Joanna Śmiałkowska
Paulina Sanecka
Jakub Telinga
Andrzej Staniewski
Wojciech Strzelecki
 

20.01
piątek
18:30
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

Eliza Doolittle: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska
Profesor Higgins: Andrzej Kostrzewski
Pickering: Zenon Kowalski
Alfred Doolittle: Robert Ulatowski
Fred Eynsford Hill: Artur Mleko
Pani Eynsford Hill: Małgorzata Borowik
Pani Pearce: Alicja Panek
Pani Higgins: Zofia Uzelac
Karpathy: Nikhil Goyal
Jamie: Ryszard Adamus
Harry: Rafał Pikała
Policjant: Dawid Kucharski
Karczmarz: Cezary Socha
Szofer: Dominik Senator
Pani Hopkins: Katarzyna Pisarek
Lokaj Higginsa: Krzysztof Pabjańczyk
Lord Boxington: Andrzej Staniewski
Wnuczka Boxingtona: Bogna Szymańska

Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
90/80zł

Strefa II
80/70zł

Strefa III
60/50zł

Strefa IV
40/30zł

 

21.01
sobota
18:30
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

Eliza Doolittle: Patrycja Krzeszowska
Profesor Higgins: Andrzej Kostrzewski
Pickering: Przemysław Rezner
Alfred Doolittle: Grzegorz Szostak
Fred Eynsford Hill: Artur Mleko
Pani Eynsford Hill: Małgorzata Borowik
Pani Pearce: Sylwia Maszewska
Pani Higgins: Zofia Uzelac
Karpathy: Nikhil Goyal
Jamie: Ryszard Adamus
Harry: Witold Tomczyk
Policjant: Dawid Kucharski
Karczmarz: Cezary Socha
Szofer: Dominik Senator
Pani Hopkins: Joanna Śmiałkowska
Lokaj Higginsa: Krzysztof Pabjańczyk
Lord Boxington: Andrzej Staniewski
Wnuczka Boxingtona: Bogna Szymańska

Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
90/80zł

Strefa II
80/70zł

Strefa III
60/50zł

Strefa IV
40/30zł

 

22.01
niedziela
18:00
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

Eliza Doolittle: Aleksandra Borkiewicz-Cłapińska
Profesor Higgins: Andrzej Kostrzewski
Pickering: Zenon Kowalski
Alfred Doolittle: Robert Ulatowski
Fred Eynsford Hill: Artur Mleko
Pani Eynsford Hill: Małgorzata Borowik
Pani Pearce: Alicja Panek
Pani Higgins: Zofia Uzelac
Karpathy: Nikhil Goyal
Jamie: Ryszard Adamus
Harry: Rafał Pikała
Policjant: Dawid Kucharski
Karczmarz: Cezary Socha
Szofer: Dominik Senator
Pani Hopkins: Katarzyna Pisarek
Lokaj Higginsa: Krzysztof Pabjańczyk
Lord Boxington: Andrzej Staniewski
Wnuczka Boxingtona: Bogna Szymańska

Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
90/80zł

Strefa II
80/70zł

Strefa III
60/50zł

Strefa IV
40/30zł

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net