Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Muzyczne zakończenie wakacji
data dodania:
9.08.2021
Czas płynie, wakacje powoli zbliżają się do końca, dobrze by było spędzić ostatnie dni przy dźwiękach wspaniałej muzyki.
Dlatego zapraszamy Państwa 28 i 29 sierpnia na spektakl plenerowy „Cosi fan tutte” w reżyserii Waldemara Stańczuka. Ta opera komiczna to gwarantowana świetna zabawa, zachwyca i czaruje od pierwszych taktów uwertury dzięki mistrzowskiej muzyce Mozarta. A ponieważ zaśpiewają dla Państwa m.in. Anna Wierzbicka, Weronika Leśniewska, Olga Maroszek, Dawid Kwieciński, Łukasz Ratajczak, Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Arkadiusz Jakus, Andrzej Kostrzewski i Patrycja Krzeszowska to piękne doznania muzyczne gwarantowane. Usłyszymy również naszą orkiestrę kameralną, którą poprowadzi Marcin Werner.
 
Jeśli wróciliście już z wakacji lub za chwilę wrócicie, rezerwujcie w kalendarzu termin 21 lub 22 sierpnia na koncerty plenerowe „Sierpniowe wieczory z gwiazdami”. Usłyszą Państwo na nich nie tylko muzykę operową, ale także znane przeboje muzyki rozrywkowej, takie jak: „Brunetki, blondynki”, „Volare” czy „Sex appeal”.
Zaśpiewają dla Państwa: Patrycja Krzeszowska, Agnieszka Makówka, Dorota Wójcik, Arkadiusz Anyszka, Andrzej Kostrzewski, Łukasz Motkowicz i Paweł Skałuba, a zagra wspaniała Orkiestra Kameralna Teatru Wielkiego w Łodzi pod batutą Michała Kocimskiego. Ubiegłoroczne koncerty „Sierpniowych wieczorów z gwiazdami” porwały publiczność do tańca, w tym roku również planujemy wielkie emocje.
 
Oba wydarzenia odbędą się w plenerze na Scenie Letniej naszego Teatru (wejście od strony ul. Jaracza 45/47)
 
Bilety już są dostępne w sprzedaży: 
https://www.bilety24.pl/organizator/teatr-wielki-w-lodzi-199.html
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net