Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:
Kup bilet

NIEDZIELNE PORANKI: KONCERT CHÓRU DZIECIĘCEGO TEATRU WIELKIEGO W ŁODZI
Edukacja

Realizatorzy:
Kierownik Chóru:
Maciej Salski

:

Ruch sceniczny:
Krzysztof Pabjańczyk

:

Opieka:
Mariola StasiakKoncert dziecięcej wrażliwości

Pasjonaci opery (i nie tylko!) doskonale znają uczucia, jakie się w nich rodzą, kiedy na scenie pojawiają się dzieci! Niestety nie często się to zdarza, ale jeśli już, to zawsze wywołuje zaskoczenie, dreszcz emocji, wielką sympatię i życzliwe uznanie. Nawet, jeśli dzieciaki nie kreują wielkich i odpowiedzialnych partii muzyczno-wokalnych, to zawsze czynią to z przejęciem i wdziękiem, zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Któż, bowiem nie wzruszał się choćby trudnymi losami dziecięcych postaci z Madame Butterfly Pucciniego czy Normy Belliniego, komu nie przyniosły radości ich niewinne igraszki z Toski czy śpiewno-taneczne harce w atmosferze Cyganerii. I choć nie są to sceny kluczowe dzieła – to z pewnością na długo pozostają w pamięci każdego widza i sercach dziecięcych wykonawców.

Młodzi artyści z Chóru dziecięcego naszego Teatru, przygotowani przez swego artystycznego opiekuna Macieja Salskiego, zaprezentują się w całej okazałości, w głównej roli i w repertuarze, którego nie śpiewają, na co dzień, a który wykonują z zaangażowaniem, radością i zaskakującym wyczuciem stylu i nastroju. Nie mamy wątpliwości, że to artystyczne spotkanie na Scenie Kameralnej z wokalną sztuką najmłodszych artystów nie tylko przyniesie Państwu wiele radości, ale także chwile wytchnienia i relaksu. Nie zabraknie też wokalno-muzycznych niespodzianek! Zapraszamy do Sali Kameralnej, kwiaty i oklaski dla młodych artystów mile widziane.
Bilety:

Strefa I
25/20zł

Chór Dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi

Taras Hlushko:
fortepian


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net