Aktualności

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Menu lewe

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Aktualności

OGŁOSZENIE O PRACĘ

data dodania:
13.05.2024
Teatr Wielki w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. gospodarki magazynowej.
Podstawowe obowiązki pracownika:
 przyjmowanie materiałów do magazynu oraz ich wydawania,
 prowadzenie elektronicznie dokumentacji oraz ewidencji.
Oferujemy:
 stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
 pakiet socjalny m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki
pracownicze na preferencyjnych warunkach.
Wymagania:
 obsługa komputera.
Wymagane dokumenty:
 Osoby zainteresowane proszone są o złożenie listu motywacyjnego i CV w terminie
do 10 czerwca 2024r.:
o osobiście, adres TEATR WIELKI W ŁODZI, PLAC DĄBROWSKIEGO, 90-249 ŁÓDŹ,
wejście od ulicy Jaracza, sekretariat pokój nr 30, w godz. 9 00 – 15 00 ;
o pocztą elektroniczną na adres:  teatr@teatr-wielki.lodz.pl
 Kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub pocztą elektroniczną o terminie
i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.
Informacja   o   przetwarzaniu   danych   osobowych   stanowi   załącznik   do   ogłoszenia   o
zatrudnieniu.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij