Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Oświadczenie w sprawie wydarzenia "Walentynkowy koncert życzeń"
data dodania:
12.02.2021
W związku z pojawieniem się w mediach mylnych informacji dotyczących koncertu organizowanego przez Telewizję Polską w siedzibie Teatru Wielkiego w Łodzi, publikujemy oświadczenie w wyżej wymienionej sprawie:
Szanowni Państwo,

jedną z istotnych sfer działalności Teatru Wielkiego w Łodzi, która przynosi realne wpływy, jest odpłatne udostępnienie budynku na różne eventy oraz wydarzenia artystyczne. Forma uzyskiwania przychodów w ten sposób jest szeroko praktykowana. Wszystkie decyzje w związku z koncertem Walentynkowy koncert życzeń, który był nagrywany w siedzibie Teatru Wielkiego w Łodzi, m.in. dobór zaproszonych artystów czy program koncertu, podejmowała Telewizja Polska, która jest organizatorem tego wydarzenia.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że wynajem Teatru przez Telewizję Polską nie miał wpływu na bieżącą pracę Teatru oraz nie zakłócił pracy artystycznej w naszej instytucji. Mamy nadzieję już wkrótce spotkać się z Państwem w Teatrze Wielkim w Łodzi.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net