Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Rozpoczynamy sprzedaż biletów na sezon 2023/2024 z promocją!
data dodania:
24.05.2023
26 maja - przy okazji Dnia Matki - rozpoczniemy sprzedaż biletów ze specjalną promocją -30%! Podarujcie swoim mamom niezapomniane przeżycie artystyczne.
Zbliża się wyjątkowe święto, Dzień Matki, kiedy możemy celebrować i hołdować naszym najwspanialszym mamom! Aby uczcić tę niezwykłą okazję, mamy dla Państwa wyjątkową niespodziankę.
 
Z przyjemnością ogłaszamy promocję na bilety w przyszłym sezonie, dedykowaną wszystkim mamom i ich rodzinom! Odwiedzając nasz Teatr, będziecie mieli okazję spędzić magiczne chwile wraz z najbliższymi, ciesząc się wyjątkowym repertuarem.

Promocja będzie obowiązywała tylko tego dnia na wszystkie spektakle przyszłego sezonu artystycznego z wyłączeniem premier, „Koncertów z Gwiazdą", „Koncertów Sylwestrowo-Noworocznych" i wydarzeń gościnnych.

Czekamy na Państwa w przyszłym sezonie, gotowi by przenieść się w świat teatralnych emocji. Pamiętajcie, promocja obowiązuje tylko przez ograniczony czas, więc nie przegapcie okazji! Zachęcamy do zakupu w Kasach Teatru i online.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net