Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Sylwester w Teatrze Wielkim w Łodzi już jutro!
data dodania:
30.12.2021
W ostatni wieczór 2021 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi zapewniamy moc wyjątkowych wrażeń. 

Podczas Gali Sylwestrowej w Szampańskim Nastroju zabrzmią największe przeboje opery, operetki, musicalu i baletu, takich kompozytorów jak: Piotr Czajkowski, Franz Lehar, Giuseppe Verdi czy Johann Strauss.

Na scenie wystąpią znakomici soliści - śpiewacy: Bernadetta Grabias, Patrycja Krzeszowska, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Arkadiusz Anyszka, Andrzej Kostrzewski, Dawid Kwieciński, Łukasz Motkowicz, Rafał Pikała, Przemysław Rezner i Robert Ulatowski; a także soliści baletu: Monika Maciejewska-Potockas, Gintautas Potockas, Karolina Urbaniak, Giuseppe Stancanelli, Alicja Bajorek, Riho Okuno, Nazar Botsiy, Paweł Kurpiel, Joshua Legge i Jakub Olejnik.

Towarzyszyć im będzie Chór, Balet i Orkiestra pod batutą Michała Kocimskiego i Marty Kosielskiej.

Reżyserii koncertu podjął się znany na całym świecie choreograf Giorgio Madia. Artysta wielokrotnie współpracował z Teatrem Wielkim w Łodzi, tworząc realizacje, które zawsze spotykały (i spotykają) się z ogromnym entuzjazmem i uznaniem ze strony publiczności.


Jeśli ktoś z Państwa ma już zaplanowany ten wieczór i nie może świętować Sylwestra w naszym Teatrze - nic straconego!
Już 2, 6 i 8 stycznia zapraszamy na koncerty karnawałowe pt. "Wieczory Galowe w Szampańskim Nastroju".

Z okazji świąt przygotowaliśmy dla naszych Widzów specjalną ofertę! Bilety na koncerty można kupić w promocyjnych cenach od 30 do 70 złotych. Promocja trwa do końca roku!

Do zobaczenia!


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net