Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

XVII KONCERT GALOWY OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY BALETOWEJ i BALETU TW W ŁODZI
Balet

Czas trwania:
ok. 3 h

Realizatorzy:


Już 29.03.2023 roku o godzinie 18:00 w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się XVII Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego. Jest to coroczne, najważniejsze wydarzenie dla łódzkiej szkoły baletowej.

Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi można będzie zobaczyć prezentacje taneczne wszystkich uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Dla niektórych uczniów będzie to pierwszy występ na dużej, prestiżowej scenie teatralnej, dla innych jest to ostatni występ przed otrzymaniem dyplomu zawodowego tancerza, który otwiera im drzwi do kariery na polskich i zagranicznych scenach teatralnych.

W programie koncertu znajdą się układy choreograficzne w technice tańca klasycznego, współczesnego, ludowego oraz dawnego. W koncercie rokrocznie biorą również udział profesjonalni tancerze, artyści baletu Teatru Wielkiego w Łodzi.

Koncert podzielony jest na 3 części, w dwóch pierwszych częściach zaprezentowane będą balety klasyczne. Trzecia część koncertu będzie to prezentacja układów w technice tańca współczesnego. Zapraszamy!
Bilety:

Strefa I
45zł

Strefa II
40zł

Strefa III
30zł

Strefa IV
25złDo góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net