Za kulisami
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wizyta za teatralnymi kulisami może być niezapomnianą przygodą dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Wycieczki po teatrze są niepowtarzalną okazją, by stanąć na jednej z największych scen operowych w kraju i Europie, poczuć dreszcz emocji, którego na co dzień doświadczają artyści – artyści największej sławy jak np.: Renato Bruson, Placido Domingo, Boris Ejfman, Alicia Alonso, Kiri Te Kanawa. W świecie teatralnych kulis jest jeszcze wiele ścieżek, które warto odkryć.
Obecny budynek techniczny ma powierzchnię 5 294 m2, znajdują się w nim: magazyn kostiumów, który jest największą naszą garderobą mieszczącą ponad 55 tys. kostiumów, pracownia – malarska, zajmująca powierzchnię jak 2,5 boiska do siatkówki, krawiecka, szewska, na trasie nie zabraknie też perukarni oraz reprezentacyjnego foyer z jego weneckimi lustrami.
  • Liczba uczestników: 10-25 osób.
  • Cena od uczestnika: 15 zł lub 10 zł w przypadku udziału w akcji Bliżej Teatru Wielkiego w Łodzi (opiekunowie grupy bezpłatnie).
  • Wycieczki odbywają się wyłącznie od poniedziałku do piątku, czas trwania ok. 1,5 h.
  • Wycieczki oprowadza Ewa Kowalska-Brodek

Szanowni Państwo,
zapraszamy na zajęcia edukacyjne w sezonie 2022/2023
oraz na nasz kanał na YouTube i FB TeatrWielkiLodz-edukacja.


Formularz zgłoszenia dostępny również na:
http://www.cyfrowemuzeum.operalodz.com/za-kulisami/?lang=pl

Zgłoszenia: 
Ewa Kowalska-Brodek

tel. 42 647 21 42 w godz. 8-14
e-mail: edukacja@teatr-wielki.lodz.pl

fot. Magdalena Jóźwiak


Pliki do pobrania:
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net