Kalendarium

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Kalendarium

luty 2024
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
21.02
środa
11:00
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol Borowiecki: Gintautas Potockas
Lucy Zucker: Monika Maciejewska-Potockas
Maks Baum: Dominik Senator
Moryc Welt: Koki Tachibana
Anka: Valentyna Batrak
Mada Muller: Julia Sadowska
Podpalacz: Nazar Botsiy
Mela Grunspan: Stanislava Pincekova
Zosia: Alicja Bajorek
 
Bucholtz: Tomasz Jagodziński
Mendelsohn: Krzysztof Pabjańczyk
Ojciec Zosi: Krzysztof Pabjańczyk
Kessler: Dawid Kucharski
Edelman: Paweł Kurpiel
Zucker: Joshua Legge
Ojciec Mady: Jan Łukasiewicz
Ojciech Karola: Marcin Ciechowicz
Brat Zosi: Giuseppe Stancanelli
 
Szpiedzy: Yuki Itaya, Giuseppe Stancanelli, Chase Vining
Żony fabrykantów: Karolina Urbaniak, Maria Góralczyk, Laura Ryngajłło
 
Soliści, Koryfeje, Zespół Baletu
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Bilety:

Strefa I
80/70 zł

Strefa II
70/60 zł

Strefa III
60/50 zł

Strefa IV
40/35 zł

 

23.02
piątek
18:30
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Rafał Janiak

Carmen: Monika Ledzion-Porczyńska
Don José: Paweł Skałuba
Escamillo: Arkadiusz Anyszka
Micaëla: Anna Wierzbicka
Zuniga: Rafał Pikała
Frasquita: Hanna Okońska
Mercedes: Olga Maroszek
Dancairo: Przemysław Rezner
Remendado: Krzysztof Marciniak
Morales: Nikhil Goyal
Lilas Pastia: Zbigniew Kuźnik

Chór, Chór Dziecięcy, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
100/90zł

Strefa II
90/80zł

Strefa III
70/60zł

Strefa IV
50/40zł

 

24.02
sobota
12:30
premiera
Edukacja

Carmen: Monika Ledzion-Porczyńska
Don José: Paweł Skałuba
Escamillo: Arkadiusz Anyszka
Micaëla: Anna Wierzbicka
Zuniga: Rafał Pikała
Frasquita: Hanna Okońska
Mercedes: Olga Maroszek
Dancairo: Przemysław Rezner
Remendado: Krzysztof Marciniak
Morales: Nikhil Goyal
Lilas Pastia: Zbigniew Kuźnik

Chór, Chór Dziecięcy, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
27 zł

 

24.02
sobota
16:00
premiera
Koncert

Robert Ulatowski - wokal
Olga Maroszek - wokal
Marcin Werner - fortepian
Jakub Jeziorowski - perkusja
Adam Przybylski - gitara basowa
Bilety:

Strefa I
30 zł

 

24.02
sobota
18:30
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Rafał Janiak

Carmen: Bernadetta Grabias
Don José: Paweł Skałuba
Escamillo: Łukasz Motkowicz
MicaëlaPatrycja Krzeszowska
Zuniga: Rafał Pikała
Frasquita: Hanna Okońska
Mercedes: Olga Maroszek
Dancairo: Przemysław Rezner
Remendado: Krzysztof Marciniak
Morales: Andrzej Kostrzewski
Lilas Pastia: Zbigniew Kuźnik

Chór, Chór Dziecięcy, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
100/90zł

Strefa II
90/80zł

Strefa III
70/60zł

Strefa IV
50/40zł

 

25.02
niedziela
17:00
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Rafał Janiak

Carmen: Monika Ledzion-Porczyńska
Don José: Dominik Sutowicz
Escamillo: Arkadiusz Anyszka
MicaëlaAnna Wierzbicka
Zuniga: Robert Ulatowski
Frasquita: Hanna Okońska
Mercedes: Olga Maroszek
Dancairo: Przemysław Rezner
Remendado: Krzysztof Marciniak
Morales: Nikhil Goyal
Lilas Pastia: Zbigniew Kuźnik

Chór, Chór Dziecięcy, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
100/90zł

Strefa II
90/80zł

Strefa III
70/60zł

Strefa IV
50/40zł

 

03.02
sobota
16:00
premiera
Koncert

Kompozytor:
Imre Kálmán

Carmen: Monika Ledzion-Porczyńska
Don José: Dominik Sutowicz
Escamillo: Arkadiusz Anyszka
MicaëlaAnna Wierzbicka
Zuniga: Robert Ulatowski
Frasquita: Hanna Okońska
Mercedes: Olga Maroszek
Dancairo: Przemysław Rezner
Remendado: Krzysztof Marciniak
Morales: Nikhil Goyal
Lilas Pastia: Zbigniew Kuźnik

Chór, Chór Dziecięcy, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
30 zł

 

03.02
sobota
18:30
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol Borowiecki: Dominik Senator
Lucy Zucker: Laura Ryngajłło
Maks Baum: Paweł Kurpiel
Moryc Welt: Koki Tachibana
Anka: Monika Maciejewska-Potockas
Mada Muller: Julia Sadowska
Podpalacz: Joshua Legge
Mela Grunspan: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Zosia: Alicja Bajorek

Bucholtz: Tomasz Jagodziński
Mendelsohn: Krzysztof Pabjańczyk
Ojciec Zosi: Krzysztof Pabjańczyk
Kessler: Dawid Kucharski
Edelman: Jan Łukasiewicz
Zucker: Nazar Botsiy
Ojciec Mady: Gintautas Potockas
Ojciech Karola: Marcin Ciechowicz
Brat Zosi: Giuseppe Stancanelli

Szpiedzy: Yuki Itaya, Chase Vining, Giuseppe Stancanelli
Żony fabrykantów: Valentyna Batrak, Karolina Urbaniak, Maria Góralczyk

Soliści, Koryfeje, Zespół Baletu
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
80/70 zł

Strefa II
70/60 zł

Strefa III
60/50 zł

Strefa IV
40/35 zł

 

04.02
niedziela
17:00
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol Borowiecki: Joshua Legge
Lucy Zucker: Maria Góralczyk
Maks Baum: Dominik Senator
Moryc Welt: Chase Vining
Anka: Karolina Urbaniak
Mada Muller: Julia Sadowska
Podpalacz: Nazar Botsiy
Mela Grunspan: Stanislava Pincekova
Zosia: Alicja Bajorek

Bucholtz: Tomasz Jagodziński
Mendelsohn: Krzysztof Pabjańczyk
Ojciec Zosi: Krzysztof Pabjańczyk
Kessler: Dawid Kucharski
Edelman: Jan Łukasiewicz
Zucker: Yuki Itaya
Ojciec Mady: Gintautas Potockas
Ojciech Karola: Marcin Ciechowicz
Brat Zosi: Giuseppe Stancanelli

Szpiedzy: Paweł Kurpiel, Koki Tachibana, Giuseppe Stancanelli
Żony fabrykantów: Valentyna Batrak, Monika Maciejewska-Potockas, Laura Ryngajłło

Soliści, Koryfeje, Zespół Baletu
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
80/70 zł

Strefa II
70/60 zł

Strefa III
60/50 zł

Strefa IV
40/35 zł

 

09.02
piątek
19:00
LA TRAVIATA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Rafał Janiak

Violetta Valéry: Joanna Woś
Alfredo Germont: David Baños
Giorgio Germont: Victor Yankovskyi
Flora Bervoix: Bernadetta Grabias
Annina: Dagny Konopacka-Maćkowiak
Doktor Grenvil: Rafał Pikała
Gaston de Letorières: Artur Mleko
Baron Douphol: Andrzej Kostrzewski
Markiz d'Obigny: Andrzej Staniewski
Giuseppe: Pepe Diaz
Posłaniec: Witold Tomczyk
Służący Flory: Marek Twardowski
Bilardzistka: Agata Rawska-Kmita
 
Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I 170 zł
Strefa II 150 zł
Strefa III 100 zł
Strefa IV 60 zł
 

10.02
sobota
19:00
LA TRAVIATA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Rafał Janiak

Violetta Valéry: Joanna Woś
Alfredo Germont: Paweł Skałuba
Giorgio Germont: Arkadiusz Anyszka
Flora Bervoix: Olga Maroszek
Annina: Joanna Śmiałkowska
Doktor Grenvil: Robert Ulatowski
Gaston de Letorières: Wojciech Strzelecki
Baron Douphol: Przemysław Rezner
Markiz d'Obigny: Andrzej Staniewski
Giuseppe: Krzysztof Dyttus
Posłaniec: Witold Tomczyk
Służący Flory: Cezary Socha
Bilardzistka: Agata Rawska-Kmita
 
Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi

Bilety:
Strefa I 150 zł
Strefa II 130 zł
Strefa III 90 zł
Strefa IV 50 zł
 

 

11.02
niedziela
12:00
premiera
Edukacja

Marzena Kowalczyk
Olga Miśkowiec
Maria Frankowska
Mikhail Vashkevich
Bilety:

Strefa I
30/25 zł

 

11.02
niedziela
17:00
LA TRAVIATA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Rafał Janiak

Violetta Valéry: Joanna Woś
Alfredo Germont: David Baños
Giorgio Germont: Victor Yankovskyi
Flora Bervoix: Bernadetta Grabias
Annina: Dagny Konopacka-Maćkowiak
Doktor Grenvil: Rafał Pikała
Gaston de Letorières: Artur Mleko
Baron Douphol: Andrzej Kostrzewski
Markiz d'Obigny: Andrzej Staniewski
Giuseppe: Pepe Diaz
Posłaniec: Witold Tomczyk
Służący Flory: Marek Twardowski
Bilardzistka: Agata Rawska-Kmita
 
Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I 100/90 zł
Strefa II 90/80 zł
Strefa III 70/60 zł
Strefa IV 50/40 zł
 
 

13.02
wtorek
18:30
LA TRAVIATA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Rafał Janiak

Violetta Valéry: Joanna Woś
Alfredo Germont: Paweł Skałuba
Giorgio Germont: Arkadiusz Anyszka
Flora Bervoix: Olga Maroszek
Annina: Joanna Śmiałkowska
Doktor Grenvil: Robert Ulatowski
Gaston de Letorières: Wojciech Strzelecki
Baron Douphol: Przemysław Rezner
Markiz d'Obigny: Andrzej Staniewski
Giuseppe: Krzysztof Dyttus
Posłaniec: Witold Tomczyk
Służący Flory: Cezary Socha
Bilardzistka: Agata Rawska-Kmita
 
Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Bilety:
Strefa I 100/90 zł
Strefa II 90/80 zł
Strefa III 70/60 zł
Strefa IV 50/40 zł

 

16.02
piątek
18:30
LA FANCIULLA DEL WEST
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Dyrygent:
Wojciech Rodek

Minnie: Anna Wierzbicka
Jack Rance: Victor Yankovskyi
Dick Johnson alias Ramerrez: Dominik Sutowicz
Nick: Dawid Kwieciński
Ashby: Witold Tomczyk
Sonora: Andrzej Kostrzewski
Trin: Wojciech Strzelecki
Sid: Jan Szurgot
Bello: Nikhil Goyal
Harry: Marcin Ciechowicz
Joe: Pepe Diaz
Happy: Krzysztof Pilch
Jim Larkens: Robert Ulatowski
Billy Jackrabbit: Bartosz Szulc
Wowkle: Olga Maroszek
Jake Wallace: Arkadiusz Anyszka
Jose Castro: Rafał Pikała
Kurier: Marek Twardowski
Baryton: Romuald Kisielewski

Chór męski, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
80/70 zł

Strefa II
70/60 zł

Strefa III
60/50 zł

Strefa IV
40/35 zł

 

17.02
sobota
10:00
premiera
Balet

Minnie: Anna Wierzbicka
Jack Rance: Victor Yankovskyi
Dick Johnson alias Ramerrez: Dominik Sutowicz
Nick: Dawid Kwieciński
Ashby: Witold Tomczyk
Sonora: Andrzej Kostrzewski
Trin: Wojciech Strzelecki
Sid: Jan Szurgot
Bello: Nikhil Goyal
Harry: Marcin Ciechowicz
Joe: Pepe Diaz
Happy: Krzysztof Pilch
Jim Larkens: Robert Ulatowski
Billy Jackrabbit: Bartosz Szulc
Wowkle: Olga Maroszek
Jake Wallace: Arkadiusz Anyszka
Jose Castro: Rafał Pikała
Kurier: Marek Twardowski
Baryton: Romuald Kisielewski

Chór męski, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
30 zł

 

17.02
sobota
19:00
premiera
Koncert

Minnie: Anna Wierzbicka
Jack Rance: Victor Yankovskyi
Dick Johnson alias Ramerrez: Dominik Sutowicz
Nick: Dawid Kwieciński
Ashby: Witold Tomczyk
Sonora: Andrzej Kostrzewski
Trin: Wojciech Strzelecki
Sid: Jan Szurgot
Bello: Nikhil Goyal
Harry: Marcin Ciechowicz
Joe: Pepe Diaz
Happy: Krzysztof Pilch
Jim Larkens: Robert Ulatowski
Billy Jackrabbit: Bartosz Szulc
Wowkle: Olga Maroszek
Jake Wallace: Arkadiusz Anyszka
Jose Castro: Rafał Pikała
Kurier: Marek Twardowski
Baryton: Romuald Kisielewski

Chór męski, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
250 zł

Strefa II
220 zł

Strefa III
190 zł

Strefa IV
160 zł

 

18.02
niedziela
12:00
premiera
Edukacja

Minnie: Anna Wierzbicka
Jack Rance: Victor Yankovskyi
Dick Johnson alias Ramerrez: Dominik Sutowicz
Nick: Dawid Kwieciński
Ashby: Witold Tomczyk
Sonora: Andrzej Kostrzewski
Trin: Wojciech Strzelecki
Sid: Jan Szurgot
Bello: Nikhil Goyal
Harry: Marcin Ciechowicz
Joe: Pepe Diaz
Happy: Krzysztof Pilch
Jim Larkens: Robert Ulatowski
Billy Jackrabbit: Bartosz Szulc
Wowkle: Olga Maroszek
Jake Wallace: Arkadiusz Anyszka
Jose Castro: Rafał Pikała
Kurier: Marek Twardowski
Baryton: Romuald Kisielewski

Chór męski, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
30/25 zł

 

18.02
niedziela
17:00
LA FANCIULLA DEL WEST
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Dyrygent:
Wojciech Rodek

Minnie: Anna Wierzbicka
Jack Rance: Victor Yankovskyi
Dick Johnson alias Ramerrez: Dominik Sutowicz
Nick: Dawid Kwieciński
Ashby: Witold Tomczyk
Sonora: Andrzej Kostrzewski
Trin: Wojciech Strzelecki
Sid: Jan Szurgot
Bello: Nikhil Goyal
Harry: Marcin Ciechowicz
Joe: Pepe Diaz
Happy: Krzysztof Pilch
Jim Larkens: Robert Ulatowski
Billy Jackrabbit: Bartosz Szulc
Wowkle: Olga Maroszek
Jake Wallace: Arkadiusz Anyszka
Jose Castro: Rafał Pikała
Kurier: Marek Twardowski
Baryton: Romuald Kisielewski

Chór męski, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
80/70 zł

Strefa II
70/60 zł

Strefa III
60/50 zł

Strefa IV
40/35 zł

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij