Kalendarium
Menu lewe
06.06
niedziela
18:00
premiera
Wydarzenie specjalne
Natalia Płonka - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
(akompaniuje Grzegorz Biegas),
Emilia Rabczak - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, filia w Białymstoku
(akompaniuje Marta Macierzyńska),
Szymon Raczkowski - Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
(akompaniuje Marcin Werner),
David Roy - Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
(akompaniuje Marcin Werner),
Jakub Szmidt - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
Katarzyna Toboła - Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
(akompaniuje Marta Macierzyńska).
(akompaniuje Grzegorz Biegas),
Emilia Rabczak - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, filia w Białymstoku
(akompaniuje Marta Macierzyńska),
Szymon Raczkowski - Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
(akompaniuje Marcin Werner),
David Roy - Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
(akompaniuje Marcin Werner),
Jakub Szmidt - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
Katarzyna Toboła - Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
(akompaniuje Marta Macierzyńska).
KONCERT LAUREATÓW
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WOKALNEGO IM. ROMUALDA TESAROWICZA
bilety: 20 zł
Bilety:
Strefa I
20/1
15.06
środa
18:30
premiera
Wydarzenie specjalne
Natalia Płonka - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
(akompaniuje Grzegorz Biegas),
Emilia Rabczak - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, filia w Białymstoku
(akompaniuje Marta Macierzyńska),
Szymon Raczkowski - Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
(akompaniuje Marcin Werner),
David Roy - Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
(akompaniuje Marcin Werner),
Jakub Szmidt - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
Katarzyna Toboła - Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
(akompaniuje Marta Macierzyńska).
(akompaniuje Grzegorz Biegas),
Emilia Rabczak - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, filia w Białymstoku
(akompaniuje Marta Macierzyńska),
Szymon Raczkowski - Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
(akompaniuje Marcin Werner),
David Roy - Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
(akompaniuje Marcin Werner),
Jakub Szmidt - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
Katarzyna Toboła - Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
(akompaniuje Marta Macierzyńska).
KONCERT LAUREATÓW
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WOKALNEGO IM. ROMUALDA TESAROWICZA
Dla wykładowców Akademii Muzycznych, uczniów oraz studentów wszystkich typów szkół i uczelni obowiązują bilety za 1zł (wyłącznie w kasie biletowej Teatru, po okazaniu legitymacji).
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WOKALNEGO IM. ROMUALDA TESAROWICZA
Dla wykładowców Akademii Muzycznych, uczniów oraz studentów wszystkich typów szkół i uczelni obowiązują bilety za 1zł (wyłącznie w kasie biletowej Teatru, po okazaniu legitymacji).
Bilety:
Strefa I
20/1
- Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
- Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
design by fast4net