Aktualności

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Menu lewe

 
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Aktualności

"Jedziemy do opery" projekt edukacyjny z partnerem Fundacją PZU

data dodania:
16.11.2023
Miło nam poinformować, że za nami kolejne zajęcia edukacyjne z cyklu „Jedziemy do opery”, na które dofinansowanie otrzymaliśmy od naszego partnera Fundacji PZU. 
Na poniedziałkowych zajęciach gościliśmy tym razem 3 grupy przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Maluchowo z Kutna. Dzięki naszemu partnerowi Fundacji PZU dzieci mogły przyjechać do naszego Teatru i wziąć udział w zajęciach „Opery na poduchach”.  Zajęcia muzyczne, na których dzieci poznawały instrumenty i uczyły się śpiewać prowadziła Agnieszka Lechocińska, a zajęcia scenograficzne, na których nasi mali artyści tworzyli projekty kostiumów – Magdalena Jóź wiak.
Największe zainteresowanie jednak wzbudziła perkusja i pianino, na których można było zagrać i „zatrute” jabłko, którym o mało nie zatruła się Śnieżka. Radość dzieci z uczestnictwa w naszych zajęciach to radość dla nas, gdy widzimy uśmiech na buziach dzieci. Dziękujemy, że jesteście z nami. 
 
Zapraszamy na fotorelację z zajęć autorstwa Joanny Miklaszewskiej-Sierakowskiej.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij