Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
BALET – próba otwarta / wracamy w nowym sezonie
data dodania:
28.09.2017
W nowym sezonie wracamy z OTWARTYMI DLA PUBLICZNOŚCI PRÓBAMI BALETU, które w ubiegłym sezonie bardzo przypadły Wam do gustu. Raz w miesiącu będziemy dla Was otwierać salę baletową, byście na żywo mogli oglądać zakulisową pracę zespołu podczas codziennych porannych lekcji oraz w miarę możliwości prób do spektakli. Jeśli pasjonuje Was taniec, jesteście ciekawi, jak tancerze przygotowują się do przedstawień, przyjdźcie do nas i podpatrzcie zmagania artystów z trudną i fascynującą materią tańca. 14 października 2017 r. pokażemy próbę do spektaklu KOPCIUSZEK w choreografii Giorgia Madii. W oczekiwaniu na najbliższą lekcję otwartą zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z poprzedniego sezonu.

PRÓBA OTWARTA BALETU / 14 października 2017, godz. 10:00 / UWAGA! Na tę próbę nie ma już miejsc. Niebawem powiadomimy o kolejnym terminie.
Wstęp bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: promocja@teatr-wielki.lodz.pl. W tytule maila prosimy wpisać: Próba Otwarta Baletu oraz datę próby, w treści maila swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Do zobaczenia w Teatrze!
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net