Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

KONCERT KOLĘD
Koncert

Realizatorzy:


Wspólne kolędowanie przy choince.

Każdy z nas ma swoją ulubioną kolędę, a chyba wszyscy bez wyjątku – gdy święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż – nie wyobrażamy sobie, by nie towarzyszyły nam te najbardziej znane i lubiane. I te, mocno już zakorzenione w polskiej tradycji, będące wyrazem naszej kultury i tożsamości oraz te nowe i bardziej współczesne. Wszystkie one wprowadzając nas w świąteczny nastrój, sprawiają, że Święta Bożego Narodzenia stają się jedyne i niepowtarzalne, bardzo nasze – osobiste a jednocześnie przecież jakże wspólne! I taki też, pełny świątecznej atmosfery i radości, kolędowy wieczór z artystami naszego Teatru chcemy Państwu zaproponować. Znajdą się w nim wszystkie najpopularniejsze kolędy polskie, nie zabraknie też światowych hitów, które od lat współtworzą bożonarodzeniową atmosferę. Na scenie zaprezentują się nasi znakomici soliści oraz chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi.

Jesteśmy przekonani, że poddadzą się Państwo czarowi znanych i lubianych kolęd, że artyści urzekną wykonaniem, a atmosfera wspólnego kolędowania stanie się swoistym preludium do wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia. Wystarczy przyjść i być z nami! Zapraszamy.


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net