Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Koncert papieski w Bełchatowie [ZDJĘCIA]
data dodania:
10.09.2020
W środę, 9 września 2020 w ogrodach przy kościele farnym pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie  w odbył się drugi z koncertów papieskich, który upłynął w przemiłej i radosnej atmosferze! Serdecznie dziękujemy za entuzjazm, jakim Publiczność obdarzyła naszych Artystów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Na koncerty z cyklu WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE W HOŁDZIE ŚW. JANOWI PAWŁOWI II zaprasza Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. Na kolejne wydarzenie zapraszamy już 16.09.2020 do Żytna.
W wykonaniu solistów z towarzyszeniem chóru i orkiestry pod batutą Michała Kocimskiego, mieszkańcy Bęchatowa usłyszeli dzieła z repertuaru muzyki poważnej, filmowej oraz ulubione pieśni i utwory Jana Pawła II.Wystąpili: Patrycja Krzeszowska, Olga Maroszek, Dominik Sutowicz, Łukasz Motkowicz i Robert Ulatowski oraz chór i orkiestra w kameralnym składzie pod batutą Michała Kocimskiego. Koncert poprowadził Leszek Bonar.
 
fot. Joanna Miklaszewska
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net