Przesłuchanie: muzyk orkiestry – altówka
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi zaprasza do udziału w przesłuchaniu na stanowisko: muzyk orkiestry – altówka – zastępca prowadzącego grupy

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14 grudnia 2017 r.
Termin przesłuchania: 18 grudnia 2017 r. godz. 12.30
Miejsce przesłuchania: Teatr Wielki w Łodzi, Plac Dąbrowskiego 90-249 Łódź, wejście od ul. Jaracza – sala prób orkiestry.

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: przesluchania@teatr‑wielki.lodz.pl z tematem wiadomości: ALTÓWKA – PRZESŁUCHANIE.

Zgłoszenie powinno zawierać CV Kandydata wraz z danymi kontaktowymi i klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb postępowania konkursowego.

Teatr nie zwraca kosztów przejazdu ani kosztów pobytu podczas przesłuchań.
Kolejność udziału Kandydatów zostanie wylosowana przed rozpoczęciem przesłuchania.
Teatr nie zapewnia pianisty do przesłuchania.

W sprawie szczegółów dotyczących przesłuchania (w tym materiałów nutowych) prosimy o kontakt z działem koordynacji pod adresem: koordynacja@teatr-wielki.lodz.pl

Kandydaci przystępując do udziału w przesłuchaniu wyrażają zgodę na nagrywanie przesłuchania dla celów postępowania konkursowego.
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia konkursu w sytuacji, kiedy żaden z kandydatów nie spełni oczekiwanych wymagań oraz prawo do odwołania przesłuchania bez podawania przyczyny.
 
Program przesłuchania:

Etap I (za kotarą)
  1. Koncert klasyczny I część z kadencją – do wyboru: C. Stamitz lub F.A. Hoffmeister
  2. Wskazane przez Komisję fragmenty orkiestrowe
Etap II (jawny)
  1. Koncert: W. Walton, P. Hindemith, B. Bartok – do wyboru (pierwsza część koncertu z kadencją)
  2. Wskazane przez Komisję fragmenty orkiestrowe
Czytanie nut a vista w kwartecie
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net